PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Une jam -turisti - .

Shko poshtë 
AutoriMesazh
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 17:41

--------------------------------------------------------------------------------

Mire se ju gjejta te gjithve! Une jam turisti - rrugaç i papërmiresueshem boteror.Rruget jane shtrati im,forumet si ky jane vetem drita rreth rruges ku ndalem te pushoj,te argetohem dhe te vazhdoj udhetimin e udhetarit te vetmuar.

Shpresoj se do te kalojme mire sa jam ketu.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 21:12

Rrugaq me pare qenke mbasi po ben Udhetime Laughing


Mire se Erdhe Turist, te pershendes dhe kalo bukur.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 21:44

SyArta shkruajti:
Rrugaq me pare qenke mbasi po ben Udhetime Laughing


Mire se Erdhe Turist, te pershendes dhe kalo bukur.

Mire se te gjejta e nderuar dhe faleminderit shume per mikepritjen. Very Happy

Une jam -turisti - . Buketten_16712327
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 0:35

Mire se erdhe Turist ...besoj qe ia kalojm mire ne ket forum ....zoti ja beft ksaj sy artes vendin me lula hooo ...se tybe ka bo sevap me neve ....prit Fd e prit gati na u leshu edhe neve femrave mjekrra duke prit ...hahahhaha
Te pershendes Loqkumades i Holandes !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 9:08

MIre se erdhe o turist... me doket bre se te kam pa dika hihhihhihi

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 22:12

Luana shkruajti:
Mire se erdhe Turist ...besoj qe ia kalojm mire ne ket forum ....zoti ja beft ksaj sy artes vendin me lula hooo ...se tybe ka bo sevap me neve ....prit Fd e prit gati na u leshu edhe neve femrave mjekrra duke prit ...hahahhaha
Te pershendes Loqkumades i Holandes !

Mire se te gjejta Gezimades i Canadas,hahahahahahahaahahahaahahahahahahaahahahahahahahaaha edhe faleminderit shume.Nuk dyshoj qe do te kaloj mire,sepse te gjithe po mu dokeni Very Happy te njofshem Very Happy ,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Te pershendes shumeeeeeee.


Une jam -turisti - . 49da43d9d4e2bddb95a946797d4553de
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 22:31

Giovanni shkruajti:
MIre se erdhe o turist... me doket bre se te kam pa dika hihhihhihi

Mire se te gjejta i nderuar. Very Happy

Bash me vjene mire kur ne bounce udhetimet e mija bounce takoj personat e njofshem dhe te mire.Te pershendes gjithashtu dhe te deshiroj sukse ne çdo lami.


Une jam -turisti - . Yoga
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:21

Tung Turisti ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:34

Përshëndetje ooo turiistooo......

ishalla kalon ashtu si ki qejf


Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 0:38

turisti shkruajti:
--------------------------------------------------------------------------------

Mire se ju gjejta te gjithve! Une jam turisti - rrugaç i papërmiresueshem boteror.Rruget jane shtrati im,forumet si ky jane vetem drita rreth rruges ku ndalem te pushoj,te argetohem dhe te vazhdoj udhetimin e udhetarit te vetmuar.

Shpresoj se do te kalojme mire sa jam ketu.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

Mire se t gjeta Turist flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

Romansa

Numri i postimeve : 93
Location : her ketu e her atje
Reputation : 0
Points : 3820
Registration date : 04/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 0:43

Pershendetje turisti edhe nga une..kesaj here pa lule..se vona..mbyl shitoret!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 15:57

turistooo pranoj pershedetjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 9:37

Mire mjes Turist .Krejt shka po ta marr lakmi asht frizura edhe nuk pe nrron hiq !
Nje pershenetje e kalofshim mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 15:49

Liqeni shkruajti:
Tung Turisti ....

Tung i nderuar dhe flm shume per mikepritjen. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 15:51

Xuki shkruajti:
Përshëndetje ooo turiistooo......

ishalla kalon ashtu si ki qejf


Xuki Smile

Faleminderit shume per mikepritjen shoki.Masi je ti ksajde,une as qe dyshoj ne te kunderten. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 15:52

lovely shkruajti:
turisti shkruajti:
--------------------------------------------------------------------------------

Mire se ju gjejta te gjithve! Une jam turisti - rrugaç i papërmiresueshem boteror.Rruget jane shtrati im,forumet si ky jane vetem drita rreth rruges ku ndalem te pushoj,te argetohem dhe te vazhdoj udhetimin e udhetarit te vetmuar.

Shpresoj se do te kalojme mire sa jam ketu.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

Mire se t gjeta Turist flower

Flm,flm......... cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 15:53

Romansa shkruajti:
Pershendetje turisti edhe nga une..kesaj here pa lule..se vona..mbyl shitoret!

Mikepritja eshte me rendesi,lulet jane vetem per Wink dekorim Wink ,faleminderit shume e nderuara. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 15:54

blero shkruajti:
turistooo pranoj pershedetjet

Faleminderit shume per mikepritjen i nderuar. Very Happy

I pershendetur dhe i nderuar çofshe ghjithmone.
Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 16:05

KERRNAMJA shkruajti:
Mire mjes Turist .Krejt shka po ta marr lakmi asht frizura edhe nuk pe nrron hiq !
Nje pershenetje e kalofshim mire!

Miremngjesi e nderuara. Very Happy

Faleminderit per - lakmine tende- e nderuara. :lol: FRIZA Laughing eshte pasqyrimi i -fortunave,orkaneve,tornados dhe ererave tjera Laughing te cilat i kam takuar gjate udhetimeve te mia turistike,ku nderkohe kam mesuar se më së mirti eshte ne jete te jesh i vetvetes,i lumtur me pak lumturi dhe ngrohtesi ,sepse DESHIRAT jane tjeter send,JETA eshte tjetersend.............. cheers

Respekt. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Une jam -turisti - . Empty
MesazhTitulli: Re: Une jam -turisti - .   Une jam -turisti - . Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Une jam -turisti - .
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: