PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Unë jam Xuki

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 0:51

Mirë se ju gjeta.

Unë jam Xuki......35 vjeçar, 1.82m, sytë e gjelbërt/kaltërt, numri i kpucve 43.

Shprsoj që do të kalojmë edhe këtu mirë së bashku.

Përshëndetje


Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 0:54

Xuki shkruajti:
Mirë se ju gjeta.

Unë jam Xuki......35 vjeçar, 1.82m, sytë e gjelbërt/kaltërt, numri i kpucve 43.

Shprsoj që do të kalojmë edhe këtu mirë së bashku.

Përshëndetje


Xuki Smile
Bash burre qenke 1m82 ahahaha

Mire se erdhe dhe argetime te kendsheme ne mesine tone.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 9:07

Mire se erdhe Xuki... pa tjeter qe do te kalosh mire...

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 17:02

Xuki shkruajti:
Mirë se ju gjeta.

Unë jam Xuki......35 vjeçar, 1.82m, sytë e gjelbërt/kaltërt, numri i kpucve 43.

Shprsoj që do të kalojmë edhe këtu mirë së bashku.

Përshëndetje


Xuki Smile


hahahahahahahahahaha wow aha une te kokna ma i madhe se ti haha

mire se erdhe xukoo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 17:04

Qyqy pernime je ma i madh fort kam marak te mdhajt Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 17:05

SyArta shkruajti:
Qyqy pernime je ma i madh fort kam marak te mdhajt Laughing


Qak ke qef ti se nuk mora vesh bre hahaaha ??

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 17:07

Giovanni shkruajti:
SyArta shkruajti:
Qyqy pernime je ma i madh fort kam marak te mdhajt Laughing


Qak ke qef ti se nuk mora vesh bre hahaaha ??
hahahahahahahahah po ah leje pra mbi jeton edhe mos me kuptu Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 17:14

SyArta shkruajti:
Qyqy pernime je ma i madh fort kam marak te mdhajt Laughing


poa e ec pra sa smu ka gju kush Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 17:18

ahahahah mu tu gjujt ne oden e Xukit po tutna se mos po ja ngjes edhe atij e bejm tresh ahahhaha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 17:25

SyArta shkruajti:
ahahahah mu tu gjujt ne oden e Xukit po tutna se mos po ja ngjes edhe atij e bejm tresh ahahhaha


ska gajle qe jem ne oden e xukit se ai nuk qenka konkurenc per mu hahaha me 1.82 cm e tina a hahaha ...xuk aje per tresh ajo ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 17:58

Ej xuki ta kan be pak zhurm keta dy kasajde po me duket..... king king

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 0:09

Përshëndetje dhe mirë se ju gjeta SyArta, Giovanni dhe Blero!


Giovanni, vallah ma paskan dhunu odën teme! hahahahhahaaaaa


Blero....unë në mëngjes jam dy cm ma i madhë Very Happy Razz

...gati harrova...treshat i preferoj edhe unë, amo me kanë unë pakicë, sa i përket gjininë! Very Happy

Kaloni mirë Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 0:10

Dmth une nuk dola prej lojes Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 0:23

SyArta shkruajti:
Dmth une nuk dola prej lojes Laughinghahahhahahhaha, po, po ti hala n'lojë je! Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 1:56

SyArta shkruajti:
Dmth une nuk dola prej lojes Laughing


per qe del ti prej loje edhe une po dale se veq me xukin spo luje hahahaha se une sdi me mbrojt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:28

Pershendetje Xuki ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

Romansa

Numri i postimeve : 93
Location : her ketu e her atje
Reputation : 0
Points : 3820
Registration date : 04/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 0:41

xuki prano pershendetjet e mia qe ti solla ne shtepin tende!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 0:42

Falemnderit shumë Liqeni dhe Romansa Smile

Ju përshëndes përzemërsisht


Tungiii

Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 0:43

Xuk, mire se t gjeta Laughing Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 0:46

lovely shkruajti:
Xuk, mire se t gjeta Laughing Razz


hiq nuk jam mshefë....për qata më gjete shpejt! Very Happy


Mirë se erdhe Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jana

Jana

Numri i postimeve : 20
Location : Gjakovë
Reputation : 0
Points : 3822
Registration date : 02/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 0:38

Pershendetje shacii hahahha.....
Erdha edhe une ktu....se thash mos pe harron qe em ki borgj hahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 2:58

Jana shkruajti:
Pershendetje shacii hahahha.....
Erdha edhe une ktu....se thash mos pe harron qe em ki borgj hahahahah


hahaha shaciii....jo bre borqli i mirë jam....mos ta ninë hiq! Very Happy

Përshëndetje edhe për ty Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 14:12

Xuki o kojshi te pershendese Smile

A do pul, se spom qkoqet hic Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 23:34

LOLO shkruajti:
Xuki o kojshi te pershendese Smile

A do pul, se spom qkoqet hic Very Happy


hahahhaha......përshëndetje kojshike!

Vallah çka e paske qat pulë.....ta kisha sakatu qitash! Very Happy


Kalo majroo


Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Unë jam Xuki Empty
MesazhTitulli: Re: Unë jam Xuki   Unë jam Xuki Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Unë jam Xuki
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: