PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli? Empty
MesazhTitulli: Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli?   Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli? Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 9:33

Dua te e degjoj mendimin e vajzave se cfare i pelqen dhe cfare nuk u pelqen te meshkujt?
Po te duan meshkujt, le te shkruajne edhe ato se cfare u pelqen dhe nuk u pelqen te femra.....
Mirpres mendimet e juaja....
Giovanni.

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli?   Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli? Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 10:37

Nuk me pelqen,
kur nuk din se cfar don.
kur mendon se mundet te loz me ndjenja te nje femre.
kur nuk i ndohmon femres ne pune te shpis.
kur perdor fjal fyese.
kur eshte egoist.
kur nuk din ta ndegjoj femren se cfar flet.
kur trathton.
kur xhelozon pa nevoje.
kur vet del e te dashuren len ne shtepi.
kur fajet e veta nuk i shef.
etje.

p.s. kur te me bien ndermen dhe gjerat tjera, do ti shenoj, se ka shume a Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Grejzi

Grejzi

Numri i postimeve : 42
Location : Prishtinë
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli?   Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli? Icon_minitimeTue 23 Dec 2008 - 21:07

LOLO shkruajti:
Nuk me pelqen,
kur nuk din se cfar don.
kur mendon se mundet te loz me ndjenja te nje femre.
kur nuk i ndohmon femres ne pune te shpis.
kur perdor fjal fyese.
kur eshte egoist.
kur nuk din ta ndegjoj femren se cfar flet.
kur trathton.
kur xhelozon pa nevoje.
kur vet del e te dashuren len ne shtepi.
kur fajet e veta nuk i shef.
etje.

p.s. kur te me bien ndermen dhe gjerat tjera, do ti shenoj, se ka shume a Very Happy

Valla une e identifikova veten veq me nej vend, e te tjerat nuk i kam Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli?   Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli? Icon_minitimeTue 23 Dec 2008 - 22:01

Grejzi per ata gjith te thom shyqyr qe sum ki mu gru, se moti kishe ec pa ni kom Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Grejzi

Grejzi

Numri i postimeve : 42
Location : Prishtinë
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli?   Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli? Icon_minitimeFri 26 Dec 2008 - 20:33

LOLO shkruajti:
Grejzi per ata gjith te thom shyqyr qe sum ki mu gru, se moti kishe ec pa ni kom Laughing

Kishte pase thene dhelpra se rrushi eshte i tharrte e s'ja kana Smile Laughing

Hejjjj... s'ka lidhje, se kam gajle fort per nje kembe mangut, veq isha tute qe po me then najsen tjeter e aty nuk vnohet gipsi Smile Razz Laughing Laughing Laughing
Jo beee..se te kisha mashtru e kishe thane... ndasht, mire ja ke ba. Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli?   Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare i pelqen, nuk u pelqen, femres tek mashkulli?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Diskutime te ndryshme :: Bisedime Shoqerore/Sociale-
Kërce tek: