PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lajme nga sporti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Lajme nga sporti Empty
MesazhTitulli: Lajme nga sporti   Lajme nga sporti Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 15:45

E hapa kete tem qe te mund te postoni lajmet me te reja nga sporti.
Diskutime te kendeshme..

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
 
Lajme nga sporti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Sporti :: Futboll-
Kërce tek: