PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3870
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Wed 3 Dec 2008 - 23:24

Nje moment qe nuk harrohet kurre, pra ku jeni asish per heren e pare LaughingUne me nje dhome 4 qyshe Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

avatar

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3867
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Wed 3 Dec 2008 - 23:36

SyArta shkruajti:
Nje moment qe nuk harrohet kurre, pra ku jeni asish per heren e pare LaughingUne me nje dhome 4 qyshe Laughing

A ka pase dritare ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3870
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Wed 3 Dec 2008 - 23:39

Po pse Embarassed

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

avatar

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3867
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Wed 3 Dec 2008 - 23:41

SyArta shkruajti:
Po pse Embarassed

Thash mos e ke harrue perden pa e leshue nga .... Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3870
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Wed 3 Dec 2008 - 23:42

Liqeni shkruajti:
SyArta shkruajti:
Po pse Embarassed

Thash mos e ke harrue perden pa e leshue nga .... Wink
hiq sedi por kemi nalt per me na pa dikush ahhahahaha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

avatar

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3867
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Wed 3 Dec 2008 - 23:48

SyArta shkruajti:
Liqeni shkruajti:
SyArta shkruajti:
Po pse Embarassed

Thash mos e ke harrue perden pa e leshue nga .... Wink
hiq sedi por kemi nalt per me na pa dikush ahhahahaha

Po a eh, thash sikur une e ke harrue dritaren hapur e mickojat , ncecccc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3709
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Thu 4 Dec 2008 - 1:06

Ne banjo,paprite me iniciativen se nje mysaforeshe te kojshiut............. Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3870
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Thu 4 Dec 2008 - 1:11

turisti shkruajti:
Ne banjo,paprite me iniciativen se nje mysaforeshe te kojshiut............. Laughing
mos ke qen berbat e tka shti mu la ahahhahahaha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
blero

avatar

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3706
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Thu 4 Dec 2008 - 2:02

Hala njeher se spo di ku .....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3752
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Thu 4 Dec 2008 - 10:25

Hahahahha me ka qite me qesh kjo teme bre...

Eshte e vertet se hera e pare nuk harrohet... po me vjen marre me ju tregu bre Embarassed
Hajt se po ju tregoj... Isha i ri ne vitin e pare te shkolles se mesme masi u pelqym me nje vajz vendosem ta bejm ate punen Laughing Laughing Nuk dishim ku me e be kerr nuk kishe pare me shku ne hotel nuk kisha Fillum ne bagno te shkolles po nuk funksionoj se shum ngusht bre pastaj ate pak koh qe na pat met e kemi vazhdu ne pyll afer shkolles edhe pse ishte kohe e shkur ishte bukur hahahahhah

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Ardiani

avatar

Numri i postimeve : 4
Age : 43
Reputation : 0
Points : 3698
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Sat 6 Dec 2008 - 1:11

SyArta shkruajti:
Nje moment qe nuk harrohet kurre, pra ku jeni asish per heren e pare LaughingUne me nje dhome 4 qyshe Laughing

valla teme interesante...ma ka qu....gazin....hahahah ...hera e pare a ne 4 qoshe e dy skaje...ne dysheme...ajo pritke une me ja ngjite e une prisha ajo me ma ngjite e kur ja kam ngjite e shtriva ne dysheme ...gujt krejt varre mu kane ba...per detale lajmeronu (femrat)...dhe mund te bejme praktikisht edhe njehere ekspertizen...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3709
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Sat 6 Dec 2008 - 10:36

SyArta shkruajti:
turisti shkruajti:
Ne banjo,paprite me iniciativen se nje mysaforeshe te kojshiut............. Laughing
mos ke qen berbat e tka shti mu la ahahhahahaha

Jo,une jo,po Laughing makines t'saj Laughing ju nevoitke shamponi Laughing ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

avatar

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3735
Registration date : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Sat 6 Dec 2008 - 10:49

turisti shkruajti:
SyArta shkruajti:
turisti shkruajti:
Ne banjo,paprite me iniciativen se nje mysaforeshe te kojshiut............. Laughing
mos ke qen berbat e tka shti mu la ahahhahahaha

Jo,une jo,po Laughing makines t'saj Laughing ju nevoitke shamponi Laughing ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.


uuuu qyqeeee, tuget mi qove Evil or Very Mad Evil or Very Mad Neutral Suspect
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

avatar

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3698
Registration date : 04/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Sat 6 Dec 2008 - 17:49

qy qy mes malit nen flet dushkut... Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

avatar

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3867
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Sat 6 Dec 2008 - 17:54

E jo jo nuk fryke qeshtu, jo !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

avatar

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3698
Registration date : 04/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Sat 6 Dec 2008 - 18:02

Liqeni shkruajti:
E jo jo nuk fryke qeshtu, jo !!!
Ja bash qeshtu sa qe ma la ne gjyst,,,,,hahhahahaha flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

avatar

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3867
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Sat 6 Dec 2008 - 18:04

oooooooo - Ruju moj se po ta qon fustanin !!! Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

avatar

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3698
Registration date : 04/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Sat 6 Dec 2008 - 18:15

Liqeni shkruajti:
oooooooo - Ruju moj se po ta qon fustanin !!! Wink
ani qka hyn flladi me mir,,flet veq fluturojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

avatar

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3867
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Sat 6 Dec 2008 - 18:19

Pse a ke pi diçka te nxehte e ke vape a ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xekrri

avatar

Numri i postimeve : 96
Age : 48
Location : tu Kosoves
Reputation : 0
Points : 3694
Registration date : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Tue 9 Dec 2008 - 12:23

sefte ne kerr t'kalit bounce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3699
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Tue 9 Dec 2008 - 14:23

jo sefte nbanes valla qy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3709
Registration date : 02/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Tue 9 Dec 2008 - 16:19

xekrri shkruajti:
sefte ne kerr t'kalit bounce

Bash vend i mire,seriozisht. Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gjini

avatar

Numri i postimeve : 33
Age : 52
Reputation : 0
Points : 3695
Registration date : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Wed 10 Dec 2008 - 15:37

Eraa. shkruajti:
Liqeni shkruajti:
oooooooo - Ruju moj se po ta qon fustanin !!! Wink
ani qka hyn flladi me mir,,flet veq fluturojn

Ja kom pas pa sherrin ERES, kur i pata hy asaj pune une!!!

Tyne heresh kur i krrshim arat marojshim Tuba te medha me talle dhe per mos me u prish e lejshin hapur me i hy ERA e me e tere.
Une i shkreti skisha ku me hy veq qaty ngusht ne qato fare birucave e kom lan virgjerin por se di valla sa vjet i kom pas po diku kah 11 a 12 qashtu diqka.
E aty ja pata pa sherrin ERES e u ftofa.!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

avatar

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3698
Registration date : 04/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Wed 10 Dec 2008 - 17:34

gjini shkruajti:
Eraa. shkruajti:
Liqeni shkruajti:
oooooooo - Ruju moj se po ta qon fustanin !!! Wink
ani qka hyn flladi me mir,,flet veq fluturojn

Ja kom pas pa sherrin ERES, kur i pata hy asaj pune une!!!

Tyne heresh kur i krrshim arat marojshim Tuba te medha me talle dhe per mos me u prish e lejshin hapur me i hy ERA e me e tere.
Une i shkreti skisha ku me hy veq qaty ngusht ne qato fare birucave e kom lan virgjerin por se di valla sa vjet i kom pas po diku kah 11 a 12 qashtu diqka.
E aty ja pata pa sherrin ERES e u ftofa.!!!
Fol qka folesh ama EREN mos e permen hahahha ,,se bahet premaj,,, Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gjini

avatar

Numri i postimeve : 33
Age : 52
Reputation : 0
Points : 3695
Registration date : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   Thu 11 Dec 2008 - 0:14

Eraa. shkruajti:
gjini shkruajti:
Eraa. shkruajti:
Liqeni shkruajti:
oooooooo - Ruju moj se po ta qon fustanin !!! Wink
ani qka hyn flladi me mir,,flet veq fluturojn

Ja kom pas pa sherrin ERES, kur i pata hy asaj pune une!!!

Tyne heresh kur i krrshim arat marojshim Tuba te medha me talle dhe per mos me u prish e lejshin hapur me i hy ERA e me e tere.
Une i shkreti skisha ku me hy veq qaty ngusht ne qato fare birucave e kom lan virgjerin por se di valla sa vjet i kom pas po diku kah 11 a 12 qashtu diqka.
E aty ja pata pa sherrin ERES e u ftofa.!!!
Fol qka folesh ama EREN mos e permen hahahha ,,se bahet premaj,,, Razz
Era pse hyjshe ti mbrenda e ma pate tha trupin krejt hyjshe nga jugu e nga veriu nga tana anet hyjshe dhe u ftofa dhe sot i ndiej pasojat e asja pune
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ne cfar objekt keni bere sefte SeX?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Pa censurë :: Pa cenzurë-
Kërce tek: