PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 10:33

Nje pershendetje loqkore lezetore enkast per ty Turist ..... Very HappyPershendetje per Loqkomanin Turist ...! 6b455f2a178c6dd6b9f0d9aa4cee3380_web
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 14:33

Hajde more se edhe une po e pershendes shuem turistin....

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 19:00

Luana shkruajti:
Nje pershendetje loqkore lezetore enkast per ty Turist ..... Very HappyPershendetje per Loqkomanin Turist ...! 6b455f2a178c6dd6b9f0d9aa4cee3380_web

Faleminderit shume e nderuara LoquLoqkuLoqkumadesssssss,hahahahahahaahahahahahahah.Pershendetjet e njerzve te sinqerte- gjithmone me kan gezuar pa mase. Very Happy

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Boeket


Edituar për herë të fundit nga turisti në Thu 4 Dec 2008 - 19:09, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 19:08

Giovanni shkruajti:
Hajde more se edhe une po e pershendes shuem turistin....

Faleminderit shume GIOVANNI,seriozisht.

I pershendetur dhe i nderuar çofshe gjithmone shoki.
Very Happy

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! ZL172_2310_2314Tenderness_Women
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fjala

Fjala

Numri i postimeve : 117
Reputation : 0
Points : 3861
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 20:18

Pershendetje per te madhin Turist dhe budallaqe te kendeshme n'kto anë . Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 21:02

Fjala shkruajti:
Pershendetje per te madhin Turist dhe budallaqe te kendeshme n'kto anë . Smile

Faleminderit shume e nderuara. Very Happy

Te pershendes gjithashtu dhe te deshiroj çdo te mire dhe te lumtur ne jete.
Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! 2286112348_af027d08d9
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeMon 15 Dec 2008 - 13:32

Turisto erdha met pershndet nuk qenke ksajde a thu kah ja ke mesy keto dit

Fjolla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:11

Turist prano nje pershendetje nga ana ime Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeTue 23 Dec 2008 - 22:51

Fjolla shkruajti:
Turisto erdha met pershndet nuk qenke ksajde a thu kah ja ke mesy keto dit

Fjolla

Faleminderit shume e nderuara. Smile

Turistave nuk ju dihet,por qe kohe pas kohe ksajde jam edhe te pershendes shume dhe po te faleminderona shume
.Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! 060113-Tulp-06
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeTue 23 Dec 2008 - 22:53

SyArta shkruajti:
Turist prano nje pershendetje nga ana ime Laughing

faleminderit shume shok shefi,edhe une te pershendes shume dhe te faleminderohem shume.

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Flamingparrot_tulp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 16:34

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! New-year-animated-fireworks6

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeThu 8 Jan 2009 - 0:57

SyArta shkruajti:
Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! New-year-animated-fireworks6

Flm shume shok shefi.

Edhe une te deshiroj jete te gjate,te embel dhe te lumtur me te gjithe qe i don zemra jote.


Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! New-Year-736449

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Happy_New_Year
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeThu 8 Jan 2009 - 1:04

Turist loqkamani, qishtu durthate erdha ksaj here, veq me t pershendet, thjeshte, sincerte, shpirtnisht Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeThu 8 Jan 2009 - 1:14

lovely shkruajti:
Turist loqkamani, qishtu durthate erdha ksaj here, veq me t pershendet, thjeshte, sincerte, shpirtnisht Smile


Faleminderit shoqe.Mjafton ardhja jote,nuk ka nevoje per asgje.

Te pershendes shume dhe flm.
Naten e mire shoqe se ika une.Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Left_image_040
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
halla e madheNumri i postimeve : 13
Reputation : 0
Points : 3690
Registration date : 28/04/2009

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeWed 3 Jun 2009 - 20:39

Turist_kalova ksajde thash te vizitoj,nese vjen mbas pak kohe prano kete pershendetje nga halla flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 18:21

halla e madhe shkruajti:
Turist_kalova ksajde thash te vizitoj,nese vjen mbas pak kohe prano kete pershendetje nga halla flower

Flm -hallushe- Very Happy ,

Une si gjithmone - vone sepse kam problemet me fluturimet e aeroplanave,hashahahahahahahahahahahaha.

Te pershendes shume,shume dhe te deshiroj jete te gjate dhe te embel.

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! 972675aw8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3872
Registration date : 23/04/2009

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 18:25

Pershendetje Turisti mir se erdhe... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 18:33

Henrjeta shkruajti:
Pershendetje Turisti mir se erdhe... Very Happy

Faleminderit shume e nderuara dhe mire se te gjejta gjithmone. Very Happy Shpresoj se je mire,a une vetem ti deshiroj buzeqeshjete ngrohta.

Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! 13
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!   Pershendetje per Loqkomanin Turist ...! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje per Loqkomanin Turist ...!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: