PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Intervist Dashurie

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Intervist Dashurie Empty
MesazhTitulli: Intervist Dashurie   Intervist Dashurie Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 12:31

1. Cfar eshte dashuria?
2. Ke dashuruar ndonjeher?
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje?
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj?
7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje?
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
9. Te kan tradhetuar ndonjeher?
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
11. Je ne gjendje te perjetosh nje histori dashurie pa qene nevoja te besh seks?
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende?
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar?
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?
18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter?
19. Mendon se eshte e mundur kjo gje?
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke?
22. Cfar mendon per tradhetine?
23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje?
24. Do ta falje tradhetine?
25. Do ta pranoje si dicka normale?
26. Perse tradhetohet?
27. Ndershmeria fiton gjithmone?
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar?
29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do?
30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi?
31. Pershkruaje seksin ashtu sic e mendon ti?
32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?
33. Egzistojne dashuri ne distance?
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?
36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar?
37. Me trego si do ishte personi ideal per ty?
38. Cfar mendon per kte test qe sapo shkruajta?
39. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu..
40. Edhe ne fund, cmendim keni per personin qe krijoji kte interviste?

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
PoeziaNumri i postimeve : 40
Age : 54
Reputation : 0
Points : 3833
Registration date : 01/12/2008

Intervist Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: Intervist Dashurie   Intervist Dashurie Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 22:59

Giovanni shkruajti:
1. Cfar eshte dashuria? -Osht mashttim iluzion
2. Ke dashuruar ndonjeher?-shum her3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?-dashuroj kur e ni veten vetem
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje?-jo
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?-te desha me hakikat
6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj?-te qmendet per mu7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje?ta lejosh diko
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?-po
9. Te kan tradhetuar ndonjeher?-po
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?-po11. Je ne gjendje te perjetosh nje histori dashurie pa qene nevoja te besh seks?-po
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?-jo
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?-vjen vet
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende?-po
15. Je i/e fejuar?-jo
16. i/e dashuruar?-po
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?-po
18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter?-po
19. Mendon se eshte e mundur kjo gje?-po20. Beson ne dashurin e perjetshme?-jo21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke?-s'do me thon
22. Cfar mendon per tradhetine?-idiotizem
23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje?-po definitivisht
24. Do ta falje tradhetine?-kurr
25. Do ta pranoje si dicka normale?-jo
26. Perse tradhetohet?-nga dobsija
27. Ndershmeria fiton gjithmone?-jo gjdoher28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar?-dashuria nuk vet
29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do?-ta dua dhe ta ruj30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi?-te parin
31. Pershkruaje seksin ashtu sic e mendon ti?-sex normal jo te qmendun
32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?-po33. Egzistojne dashuri ne distance?-po
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?-jo35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?-po
36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar?-rezerv37. Me trego si do ishte personi ideal per ty?-i bukur dhe i sinqert
38. Cfar mendon per kte test qe sapo shkruajta?-i mire
39. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu..t.d.sh.40. Edhe ne fund, cmendim keni per personin qe krijoji kte interviste?
[b]-simpatik dhe i zgjut
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Intervist Dashurie
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Chat-Chati-
Kërce tek: