PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Sa here ne jave beni seks???

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2

Sa here ne jave beni seks???
1
Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 I_vote_lcap18%Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 18% [ 2 ]
2
Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 I_vote_lcap9%Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 9% [ 1 ]
3
Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 I_vote_lcap0%Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 I_vote_lcap36%Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 36% [ 4 ]
Me teper
Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 I_vote_lcap36%Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 36% [ 4 ]
Totali i votave : 11
 

AutoriMesazh
gjini

gjini

Numri i postimeve : 33
Age : 52
Reputation : 0
Points : 3820
Registration date : 05/12/2008

Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa here ne jave beni seks???   Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 23:57

Valla e kom veshtire der saa te dehem se kur te deshem nuk kam nge me i kqyer numrat dhe germat por punen e kryej pune dhe hajgare nuk boje
me ate pune...
ajo duhet te jete e shejt dhe respektojeni qysh e meriton...

mos kqyrni me ma ma shum por boneni kualitet qe te ka lezet ...!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3823
Registration date : 04/12/2008

Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa here ne jave beni seks???   Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Icon_minitimeSat 13 Dec 2008 - 16:50

Ka qu zoti apetit mir.... Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa here ne jave beni seks???   Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Icon_minitimeWed 17 Dec 2008 - 22:43

Eraa. shkruajti:
Ka qu zoti apetit mir.... Wink


Zoti ta zgjat ate apetit bre hahahahah

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa here ne jave beni seks???   Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Icon_minitimeWed 17 Dec 2008 - 22:54

JEmi ne mes te javes - javen tjeter duhet me ja qite kalemin Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AlbaSoftNumri i postimeve : 8
Age : 39
Location : www.secureteam.altervista.org
Reputation : 0
Points : 3799
Registration date : 25/12/2008

Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa here ne jave beni seks???   Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Icon_minitimeThu 25 Dec 2008 - 18:52

Embarassed sa her t`kom qef veq duhet rrespektu edhe tezet mysafirt kaj here.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://secureteam.altervista.org
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa here ne jave beni seks???   Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Icon_minitimeFri 9 Jan 2009 - 17:11

preJ Neser me siguri 2 her ne dite bilem nje jave ahahahha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa here ne jave beni seks???   Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Icon_minitimeSat 10 Jan 2009 - 0:09

Vallahe te ka kapê "mrazi" keq !!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa here ne jave beni seks???   Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Icon_minitimeSun 11 Jan 2009 - 22:52

Liqeni shkruajti:
Vallahe te ka kapê "mrazi" keq !!!!
Vllah mos vete Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa here ne jave beni seks???   Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Icon_minitimeSun 11 Jan 2009 - 23:07

Ani than se po ndalen kto ngrica - e te lune me mire gjaku !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
GiovannaNumri i postimeve : 36
Reputation : 2
Points : 3743
Registration date : 04/04/2009

Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa here ne jave beni seks???   Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Icon_minitimeSat 4 Apr 2009 - 14:25

hmmm allahi ju marroft hooo a edhe ktu u rrast aaa....$:$ka mos po rraset njeriu Very Happy


Edituar për herë të fundit nga Giovanna në Thu 10 Mar 2011 - 9:56, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa here ne jave beni seks???   Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Icon_minitimeMon 20 Apr 2009 - 15:50

hmmm allahi ju marroft hooo a edhe ktu u rrast aaa

E ku me rraseeeeeee - ku ku shkretova - asine dashta me thene : e ku mu rras ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
pirroNumri i postimeve : 8
Location : Prishtine
Reputation : 0
Points : 3690
Registration date : 23/04/2009

Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa here ne jave beni seks???   Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Icon_minitimeThu 23 Apr 2009 - 20:35

Per trimeri edhe per sex shqipet jane te parat ne bote.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sa here ne jave beni seks???   Sa here ne jave beni seks??? - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sa here ne jave beni seks???
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Votime/Sondazhe-
Kërce tek: