PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje per Giovannin tone te dashur...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Empty
MesazhTitulli: Pershendetje per Giovannin tone te dashur...   Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 19:48

Ja vendosa ta hap edhe nje ode per Giovannin ku mujm me pershendet dhe me ja lan naj dhurrat ahahahahPrano nje pershendetje te sinqert nga ana ime dhe flm per kontributen tende ne kete forum.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Fjala

Fjala

Numri i postimeve : 117
Reputation : 0
Points : 3861
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Giovannin tone te dashur...   Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 20:12

Pershendetje Giovanni ,qaste te kendeshme me ne dhe ne me ju ! Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3823
Registration date : 04/12/2008

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Giovannin tone te dashur...   Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 10:26

Pershendes Simpati me fat Kurban Bajrami
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Giovannin tone te dashur...   Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 10:35

Ej insana Flm per pershendetjet.... Simpati edhe ty urime dhe me fat festen e kurban Bajramit....

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3820
Registration date : 10/12/2008

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Giovannin tone te dashur...   Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 18:16

Pershendetje per juve, shendet dhe gjithe te mirat.
udhtari_1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Giovannin tone te dashur...   Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:17

Giovanni te pershendes shume dhe mbremje te qeht te deshiroJ

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
UniKKatili

UniKKatili

Numri i postimeve : 3
Age : 30
Reputation : 0
Points : 3796
Registration date : 28/12/2008

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Giovannin tone te dashur...   Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Icon_minitimeSun 28 Dec 2008 - 18:17

Pershendetje Gioooooooo hhehehhehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.budisalc.piczo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Giovannin tone te dashur...   Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 16:33

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... New-year-animated-fireworks6

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Qika^Me^Kule
Moderator
Moderator
Qika^Me^Kule

Numri i postimeve : 59
Location : Afer me Ty....!!!!
Reputation : 1
Points : 3747
Registration date : 20/04/2009

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Giovannin tone te dashur...   Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 11:26

Hei GiO...... pershendetje ty dhe nje fundjave te palodhshme te deshiroj.... Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Giovannin tone te dashur...   Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 18:53

Njerzi flm per pershendetjet... edhe une ju pershendes shuem...!!

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3872
Registration date : 23/04/2009

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Giovannin tone te dashur...   Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Icon_minitimeSat 6 Jun 2009 - 19:02

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... 7205fa1affd7f03cbf97078d30b5108a_webPershendetje Giovanni..Uroi t'kaloni caste t'mira..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qika^Me^Kule
Moderator
Moderator
Qika^Me^Kule

Numri i postimeve : 59
Location : Afer me Ty....!!!!
Reputation : 1
Points : 3747
Registration date : 20/04/2009

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Giovannin tone te dashur...   Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Icon_minitimeThu 11 Jun 2009 - 21:30

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Schoenes.wochenende
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Giovannin tone te dashur...   Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Icon_minitimeThu 11 Jun 2009 - 23:05

Henrjeta shkruajti:
Pershendetje per Giovannin tone te dashur... 7205fa1affd7f03cbf97078d30b5108a_webPershendetje Giovanni..Uroi t'kaloni caste t'mira..

Qika^Me^Kule shkruajti:
Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Schoenes.wochenendeFlm pre pershendetje... shume pershendetje edhe per ju

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Sponsored content
Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Giovannin tone te dashur...   Pershendetje per Giovannin tone te dashur... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje per Giovannin tone te dashur...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: