PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Luana - Lulja e Canadës !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Luana - Lulja e Canadës ! Empty
MesazhTitulli: Luana - Lulja e Canadës !   Luana - Lulja e Canadës ! Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 20:58

E nderuara shoqe,

Vendosa qe ta ndertoj kete ode te cilen do ta perdoresh si rezidence per mi pranue dhe mi percjell mysafiret.Te deshiroj momentet e lumtura kudo qe te jesh.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.


Luana - Lulja e Canadës ! La_serena_veld
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Luana - Lulja e Canadës ! Empty
MesazhTitulli: Re: Luana - Lulja e Canadës !   Luana - Lulja e Canadës ! Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 23:37

turisti shkruajti:
E nderuara shoqe,

Vendosa qe ta ndertoj kete ode te cilen do ta perdoresh si rezidence per mi pranue dhe mi percjell mysafiret.Te deshiroj momentet e lumtura kudo qe te jesh.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.


Luana - Lulja e Canadës ! La_serena_veld

Loqkumades , fort me gezove , flm shume ! Very Happy
me erdhi befasi e trent valla ..hahhaahaahah e kam diten qe nuk me harron kurr ...!
Te pershendes pa kufi !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Luana - Lulja e Canadës ! Empty
MesazhTitulli: Re: Luana - Lulja e Canadës !   Luana - Lulja e Canadës ! Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 23:43

Shume e nderuara Luana ,nje pershendetje edhe nga une por te sinqert ,pa kerrname!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

Romansa

Numri i postimeve : 93
Location : her ketu e her atje
Reputation : 0
Points : 3820
Registration date : 04/12/2008

Luana - Lulja e Canadës ! Empty
MesazhTitulli: Re: Luana - Lulja e Canadës !   Luana - Lulja e Canadës ! Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 23:47

Luana pershendetje edhe nga une lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Luana - Lulja e Canadës ! Empty
MesazhTitulli: Re: Luana - Lulja e Canadës !   Luana - Lulja e Canadës ! Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 23:54

Romansa shkruajti:
Luana pershendetje edhe nga une lol!

Romans , vendasja ime nderuar , flm per viziten tende , po ashtu te pershendes dhe te deshiroj qdo te mire ne jete ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3823
Registration date : 04/12/2008

Luana - Lulja e Canadës ! Empty
MesazhTitulli: Re: Luana - Lulja e Canadës !   Luana - Lulja e Canadës ! Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 10:25

Pershendes Luana me fat Kurban Bajrami
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Luana - Lulja e Canadës ! Empty
MesazhTitulli: Re: Luana - Lulja e Canadës !   Luana - Lulja e Canadës ! Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 10:52

Per Lulen e KANADES edhe nga une nje urim per Bajram!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3820
Registration date : 10/12/2008

Luana - Lulja e Canadës ! Empty
MesazhTitulli: Re: Luana - Lulja e Canadës !   Luana - Lulja e Canadës ! Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 22:01

Erdha ketu me ta lan nje pershendetje:
Kalofsh me se bukuri kudo qe te jesh.

Udhtari_1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Luana - Lulja e Canadës ! Empty
MesazhTitulli: Re: Luana - Lulja e Canadës !   Luana - Lulja e Canadës ! Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 23:16

Era ....Miss Kerrname dhe Aga Udhetar ...ju flm shume gjithashtu ju pershendes pa kufi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Luana - Lulja e Canadës ! Empty
MesazhTitulli: Re: Luana - Lulja e Canadës !   Luana - Lulja e Canadës ! Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:14

Luana te pershendes shume me shpres qe je mire.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Luana - Lulja e Canadës ! Empty
MesazhTitulli: Re: Luana - Lulja e Canadës !   Luana - Lulja e Canadës ! Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:36

PEr ty Luana- pershendetjet ekesaj bremje te qete!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Luana - Lulja e Canadës ! Empty
MesazhTitulli: Re: Luana - Lulja e Canadës !   Luana - Lulja e Canadës ! Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 16:36

Luana - Lulja e Canadës ! New-year-animated-fireworks6

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Luana - Lulja e Canadës ! Empty
MesazhTitulli: Re: Luana - Lulja e Canadës !   Luana - Lulja e Canadës ! Icon_minitimeSun 3 May 2009 - 17:14

Luanesh urime ditelindjen.

Gjithe te mirat e ksaj bote te deshiroj.Te pershendes dhe te perqafoj fort.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
halla e madheNumri i postimeve : 13
Reputation : 0
Points : 3690
Registration date : 28/04/2009

Luana - Lulja e Canadës ! Empty
MesazhTitulli: Re: Luana - Lulja e Canadës !   Luana - Lulja e Canadës ! Icon_minitimeWed 3 Jun 2009 - 20:36

Luana_Urime ditelindja!..pak me vonese,po nga zemra flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Luana - Lulja e Canadës ! Empty
MesazhTitulli: Re: Luana - Lulja e Canadës !   Luana - Lulja e Canadës ! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Luana - Lulja e Canadës !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: