PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kafeneja 17Shkurti

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 10:40

Merci...Ngjitja shpejt se po te derdhet Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3836
Registration date : 01/12/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 15:31

hala qite forum kafe spina ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

Romansa

Numri i postimeve : 93
Location : her ketu e her atje
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 04/12/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 16:50

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

Romansa

Numri i postimeve : 93
Location : her ketu e her atje
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 04/12/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 16:55

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Kahvenje kafe per turistin te beft mire!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 16:56

Romansa shkruajti:
Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Kahvenje kafe per turistin te beft mire!
E mora une se Turisti spo don Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Romansa

Romansa

Numri i postimeve : 93
Location : her ketu e her atje
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 04/12/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 16:58

te beft mire Syarta..se turisti paska ikur.. Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Engjellusha

Engjellusha

Numri i postimeve : 81
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 30/11/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 0:08

Nje kafeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

Romansa

Numri i postimeve : 93
Location : her ketu e her atje
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 04/12/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 0:10

Engjellusha shkruajti:
Nje kafeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
prti moj ngadale..cila je ti Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Engjellusha

Engjellusha

Numri i postimeve : 81
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 30/11/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 0:11

Romansa shkruajti:
Engjellusha shkruajti:
Nje kafeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
prti moj ngadale..cila je ti Very Happy

Engjull moj jam Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

Romansa

Numri i postimeve : 93
Location : her ketu e her atje
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 04/12/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 0:13

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 0516007.9Engjellushe urdhero mos piskat mo hahahha,bashke po pijm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Engjellusha

Engjellusha

Numri i postimeve : 81
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 30/11/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 0:16

Ohh isha nervoz bree Twisted Evil
Me fal qe te shqetsova me nuk bertas Embarassed
Flm shum per kafe flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 01/12/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 10:39

Hiq , vetem erdha Turistit me ja dhen nje kafe ne ket mengjesin e hershem nga une ...! SmileKafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Heartcup500x427
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 18:36

More krejt dyert hapur dhe askush ketu nuk qenkaaaaaaa??!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 20:43

http://www.kaffeezentrale.de/images/h/tuerkisch_set.jpg
Po e pi nje kafe dhe po mendoj .................
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3865
Registration date : 05/12/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 20:49

lumi shkruajti:
http://www.kaffeezentrale.de/images/h/tuerkisch_set.jpg
Po e pi nje kafe dhe po mendoj .................

a po ta kana? queen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 20:57

lovely shkruajti:
lumi shkruajti:
http://www.kaffeezentrale.de/images/h/tuerkisch_set.jpg
Po e pi nje kafe dhe po mendoj .................

a po ta kana? queen

Po valla, por dicka nuk po me rrihet hiq.
Mos dashte edhe nje kafe??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3867
Registration date : 01/12/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 20:57

cka more ? Te marr edhe une pak...?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Engjellusha

Engjellusha

Numri i postimeve : 81
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 30/11/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 22:00

Rolling Eyes A me shoqeron dikush me pi kafe Question
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 04/12/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 22:10

Erdha edhe une nje me pi,,,se sot kogja kam pire porrr kam bo si shprehi me shoqrim,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Engjellusha

Engjellusha

Numri i postimeve : 81
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 30/11/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 22:13

Era hajt se po pim bashk pra qe me pranon ne shoqeri:P

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Heartcup500x427
Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Heartcup500x427
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 04/12/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 22:15

Flm shum Engjullesha gjithsesi pi me ty dhe qenkan shum te mira durt lumshin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 22:17

Edhe une e kisha pi nje kafe tash.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Engjellusha

Engjellusha

Numri i postimeve : 81
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 30/11/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 22:19

Eraa. shkruajti:
Flm shum Engjullesha gjithsesi pi me ty dhe qenkan shum te mira durt lumshin

Te pas bo mir Era .. edhe un isha per kafe por vet nuk mu pike tybe ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Engjellusha

Engjellusha

Numri i postimeve : 81
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 30/11/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 22:20

lumi shkruajti:
Edhe une e kisha pi nje kafe tash.

Prti pak ta pi kafen njher aahahahhhahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3825
Registration date : 10/12/2008

Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 13:21

E paskan lan deren hapur dhe asgje nuk paska ketu, ncncncnccncn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kafeneja 17Shkurti   Kafeneja 17Shkurti - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kafeneja 17Shkurti
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Chat-Chati-
Kërce tek: