PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Nje lule per.........!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Nje lule per.........! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per.........!   Nje lule per.........! - Faqe 2 Icon_minitimeTue 21 Apr 2009 - 9:08

Liqen mire ja paske bo.... Very Happy lol!

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Nje lule per.........! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per.........!   Nje lule per.........! - Faqe 2 Icon_minitimeTue 21 Apr 2009 - 13:29

Po bre me lule plot duart lol! Tash Pranvera ... Por kshtu mu kan krise diçka seeeeee Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qika^Me^Kule
Moderator
Moderator
Qika^Me^Kule

Numri i postimeve : 59
Location : Afer me Ty....!!!!
Reputation : 1
Points : 3747
Registration date : 20/04/2009

Nje lule per.........! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per.........!   Nje lule per.........! - Faqe 2 Icon_minitimeThu 11 Jun 2009 - 20:46

Nje lule per.........! - Faqe 2 Roses

Nga nje lule antarve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Nje lule per.........! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per.........!   Nje lule per.........! - Faqe 2 Icon_minitimeThu 11 Jun 2009 - 20:49

Flm te kthefsha kur te ndalet loti Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qika^Me^Kule
Moderator
Moderator
Qika^Me^Kule

Numri i postimeve : 59
Location : Afer me Ty....!!!!
Reputation : 1
Points : 3747
Registration date : 20/04/2009

Nje lule per.........! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per.........!   Nje lule per.........! - Faqe 2 Icon_minitimeThu 11 Jun 2009 - 20:49

Nje lule per.........! - Faqe 2 1466-1016041968

Oh nje per ......................... Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Nje lule per.........! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per.........!   Nje lule per.........! - Faqe 2 Icon_minitimeThu 11 Jun 2009 - 22:08

Qika^Me^Kule shkruajti:
Nje lule per.........! - Faqe 2 Roses

Nga nje lule antarve
Flm lulet e dashis a ban me ja dhuru njonit qeto kshtu mos te harrgjohem ahahhaha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Nje lule per.........! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per.........!   Nje lule per.........! - Faqe 2 Icon_minitimeThu 11 Jun 2009 - 23:08

Nje lule per.........! - Faqe 2 Monday-red-rose

Nje lule per Sy_Arten dhe Qiken^me^kule

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Nje lule per.........! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per.........!   Nje lule per.........! - Faqe 2 Icon_minitimeThu 11 Jun 2009 - 23:10

Giovanni shkruajti:
Nje lule per.........! - Faqe 2 Monday-red-rose

Nje lule per Sy_Arten dhe Qiken^me^kule
FLm ajt ka Tetori do ta dergoj nje buket lulash Wink

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Fjala

Fjala

Numri i postimeve : 117
Reputation : 0
Points : 3861
Registration date : 30/11/2008

Nje lule per.........! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per.........!   Nje lule per.........! - Faqe 2 Icon_minitimeFri 12 Jun 2009 - 0:40

Nje lule per.........! - Faqe 2 Pbucket


Sonte kjo shkon per Liqenin .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Nje lule per.........! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per.........!   Nje lule per.........! - Faqe 2 Icon_minitimeFri 12 Jun 2009 - 1:09

Flm ... logaris se e morra ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Nje lule per.........! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per.........!   Nje lule per.........! - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje lule per.........!
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Diskutime te ndryshme :: Dashuria-
Kërce tek: