PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
KrapiNumri i postimeve : 46
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 04/12/2008

Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti. Empty
MesazhTitulli: Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti.   Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti. Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 0:08

Zakonisht pas qdo qasje ne nje ambiente te ri njeriu krijon edhe pershtypjet e para per ate mes.
Perderisa pershtypjet e mia te para ne ket forum jan se nuk shoh diq te veqante pos nese guxoj ta quaj nje ''nendeg'' e re e forumit dardania.de me pak ndryshime dhe modifikime emrash, pore me bie ne sy edhe hapsira mjaft e ngushte qe zen temat e politikes e ne veqanti ato te fes dhe religjionit.
Suksese ne vazhdim ju deshiroj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Jana

Jana

Numri i postimeve : 20
Location : Gjakovë
Reputation : 0
Points : 3822
Registration date : 02/12/2008

Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti. Empty
MesazhTitulli: Re: Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti.   Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti. Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 1:12

Valla shum i kmplikun me fillim mu ka dok...nejse edhe tash pak...po ....????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti. Empty
MesazhTitulli: Re: Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti.   Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti. Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 16:06

Very nice sidomos shoqeria e vjeter Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti. Empty
MesazhTitulli: Re: Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti.   Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti. Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 8:48

Ngadal dale po i bi nfije, Smile mire eshte, cfar po me pelqenme se shumti eshte chati qe eshte i lidhur me forum Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti. Empty
MesazhTitulli: Re: Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti.   Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti. Icon_minitimeMon 15 Dec 2008 - 13:36

Nuk qenka edhe keq te pakten qetsi paska qka po doni tjeter kurse shumica po njifen mes veti ndoshta nuk gaboi une qe erdha edhe pse si njoh
me koh do te behet mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti. Empty
MesazhTitulli: Re: Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti.   Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti. Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Përshtypjet tuaja të para rrethë Forumit 17 Shkurti.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Diskutime te ndryshme :: Bisedime Shoqerore/Sociale-
Kërce tek: