PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ShEjToNkANumri i postimeve : 1
Reputation : 0
Points : 3820
Registration date : 05/12/2008

Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Empty
MesazhTitulli: Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol   Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 0:54

Fijuuuuuuuuuuuuuuuu insona mire se ju gjeta Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Empty
MesazhTitulli: Re: Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol   Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 8:51

Shejtan a mujte...??? lol! lol!

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Empty
MesazhTitulli: Re: Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol   Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 10:14

Oh shejtan a ki pa ne sa ora ki bertit, a po don insanet mi qu prej gjumit ah


Le te jete kjo oda jote e pershendetjes, ishallah te pertasin edhe tjert ty Laughing


Te pershendes shume...

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Empty
MesazhTitulli: Re: Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol   Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 12:48

ShEjToNkA shkruajti:
Fijuuuuuuuuuuuuuuuu insona mire se ju gjeta Laughing Laughing Laughing Laughing

m thojke nihere njana me u fal lovely qysh po i njek forumet, ish shku drejt e n xhehnem Evil or Very Mad Evil or Very Mad

e vet ia paska pa mrri ktu para meje afro Shocked
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Empty
MesazhTitulli: Re: Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol   Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 12:51

Do qehre qisajde si te ngjofshme more po me doken a mos po me bajn syte .Krejt kokan ardhe ne gjehneme a?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 02/12/2008

Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Empty
MesazhTitulli: Re: Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol   Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 17:05

ShEjToNkA shkruajti:
Fijuuuuuuuuuuuuuuuu insona mire se ju gjeta Laughing Laughing Laughing Laughing

Mire se erdhe e nderuara. Very Happy


Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Town-Hall-Flowers-04_500x298
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
PoeziaNumri i postimeve : 40
Age : 54
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 01/12/2008

Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Empty
MesazhTitulli: Re: Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol   Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 22:15

Mirmrama..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3823
Registration date : 04/12/2008

Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Empty
MesazhTitulli: Re: Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol   Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 10:25

Pershendes shejtanka me fat Kurban Bajrami
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3820
Registration date : 10/12/2008

Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Empty
MesazhTitulli: Re: Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol   Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 18:18

Shume e paske qu larg fishkellimen, hahahahahaahaha.
pershendetje dhe gjithe te mirat kudo qe jeni.

Udhtari_1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Empty
MesazhTitulli: Re: Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol   Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 16:41

Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol New-year-animated-fireworks6

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
gjini

gjini

Numri i postimeve : 33
Age : 52
Reputation : 0
Points : 3820
Registration date : 05/12/2008

Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Empty
MesazhTitulli: Re: Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol   Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Icon_minitimeWed 31 Dec 2008 - 17:02

Mire se na paske merri oj zana e malit edhe pse na ke frigue kur je ardh von por per ty ska dert hiq kur te vijsh e hijeshon vendin e ndreq kuvendin....

Urime per vitin e ri 2009
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Empty
MesazhTitulli: Re: Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol   Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Icon_minitimeTue 21 Apr 2009 - 23:06

ShEjToNkA shkruajti:
Fijuuuuuuuuuuuuuuuu insona mire se ju gjeta Laughing Laughing Laughing Laughing
Ku mbete oh insan mos ke fluturu me kete fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu LaughingTe pershendes dhe gjithe te mirat

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Sponsored content
Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Empty
MesazhTitulli: Re: Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol   Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...:lol
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: