PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje per Fjalen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Fjalen Empty
MesazhTitulli: Pershendetje per Fjalen   Pershendetje per Fjalen Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 10:46

Nje pershendetje te veqant extra per ty.


ja erdha edhe me nje buket lulash Pershendetje per Fjalen Bouquet-rond-multicolore_grande-11-98

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje per Fjalen Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Fjalen   Pershendetje per Fjalen Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 11:14

Pershndetje flaja mire se ke ardhe ksajde ......

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Fjala

Fjala

Numri i postimeve : 117
Reputation : 0
Points : 3866
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Fjalen Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Fjalen   Pershendetje per Fjalen Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 20:07

SyArta shkruajti:
Nje pershendetje te veqant extra per ty.


ja erdha edhe me nje buket lulash Pershendetje per Fjalen Bouquet-rond-multicolore_grande-11-98

Faleminderit per hapjen e kesaj ode me freskin e kesaj bukete lulesh !

Pershendetje edhe ty . Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fjala

Fjala

Numri i postimeve : 117
Reputation : 0
Points : 3866
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Fjalen Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Fjalen   Pershendetje per Fjalen Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 20:08

Giovanni shkruajti:
Pershndetje fjala mire se ke ardhe ksajde ......


Pershendetje edhe ty Giovanni ,flm . Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3825
Registration date : 10/12/2008

Pershendetje per Fjalen Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Fjalen   Pershendetje per Fjalen Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 18:22

Shuj zot runa prej fjaleve, nejse une vetem nje pershendetje e fjale hiq nuk du. hahah Kalofsh bukur kudo qe je.

Udhtari_1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fjala

Fjala

Numri i postimeve : 117
Reputation : 0
Points : 3866
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Fjalen Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Fjalen   Pershendetje per Fjalen Icon_minitimeSat 13 Dec 2008 - 21:20

udhtari_1 shkruajti:
Shuj zot runa prej fjaleve, nejse une vetem nje pershendetje e fjale hiq nuk du. hahah Kalofsh bukur kudo qe je.

Udhtari_1

Ruajna zot prej fjaleve te keqija !! Me siguri ke deshte me than per keto ? Rolling Eyes

Pershendetje edhe per ty udhetari i palodhur ,flm .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Fjalen Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Fjalen   Pershendetje per Fjalen Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 16:40

Pershendetje per Fjalen New-year-animated-fireworks6

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Fjala

Fjala

Numri i postimeve : 117
Reputation : 0
Points : 3866
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Fjalen Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Fjalen   Pershendetje per Fjalen Icon_minitimeThu 8 Jan 2009 - 0:16

SyArta shkruajti:
Pershendetje per Fjalen New-year-animated-fireworks6


Faleminderit per nderinqe ma paske bo ,urime per shume mote edhe ty .. santa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Fjalen Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Fjalen   Pershendetje per Fjalen Icon_minitimeThu 11 Jun 2009 - 22:06

Ka kohe qe nuk te kam taku shpresoj qe je mire dhe shendosh te pershendes shume.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Sponsored content
Pershendetje per Fjalen Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Fjalen   Pershendetje per Fjalen Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje per Fjalen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: