PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Formoni një fjali me fjalën...?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3671
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Tue 9 Dec 2008 - 14:22

dasmat gezim per dike, e hidherim per dike tjeter.

fejesa?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blero

avatar

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3678
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Tue 9 Dec 2008 - 14:29

tash jame per fejes hihi

martesa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3671
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Tue 9 Dec 2008 - 14:35

kurr sjum kon e martume e kurr skom mu martu Very Happy

,Martesa eshte ni lloj burgu Smile

dashuria?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blero

avatar

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3678
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Tue 9 Dec 2008 - 14:43

dashurija ta tregon rrugen e ardhmerise ,te jepe force te jetosh

femra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3671
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Tue 9 Dec 2008 - 15:01

Bukuri natyrore Smile

Mashkulli?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3842
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Tue 9 Dec 2008 - 15:52

Mashkulli i ka ment te lehta LaughingFlokt

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3712
Registration date : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Sun 14 Dec 2008 - 15:40

Floket ja shtojn bukurin femres

Shiu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sherri

avatar

Numri i postimeve : 13
Reputation : 0
Points : 3671
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Sun 14 Dec 2008 - 16:02

Shiu.....(i veres flokt mi lagu)......vetem....mi lage ti.......

Bora!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3842
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Sun 14 Dec 2008 - 16:22

Bora ne Kosove eshte e mire dhe i mbyll gropat dhe nuk shifen Laughing
Turisti

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3724
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Sun 14 Dec 2008 - 18:26

Turisti nuk qenka ksajde...

Bllok

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
KERRNAMJA

avatar

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3709
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Sun 14 Dec 2008 - 22:05

Bllok !?? Jo valla une i marr edhe veq e veq!

Eurot !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3842
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Mon 15 Dec 2008 - 21:54

Eurot monedha e Evropes qe shfrytzohen edhe ne Kosove
Jusuf Gervalla

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3712
Registration date : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Sat 20 Dec 2008 - 22:23

Jusuf Gervalla ..hero i madh i popullit Shqiptar

Hena
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3842
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Sat 20 Dec 2008 - 22:25

Hena shkelqen e dielli nxen....

Mahmuti Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3712
Registration date : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Sat 20 Dec 2008 - 22:29

Mahmuti kendon her vet e her me Shyhretin

Gjumi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3842
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Sat 20 Dec 2008 - 22:35

Gjumi ta knaq shpirtin.

Dashuria

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
KrapiNumri i postimeve : 46
Reputation : 0
Points : 3672
Registration date : 04/12/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Sat 20 Dec 2008 - 22:38

Dashnia....ta merr gjumin edhe ment krejt....

Simpatia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3842
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Sat 20 Dec 2008 - 22:41

Simpatia ime nuk eshte ksajde.Dardania.de

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3671
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Sat 20 Dec 2008 - 22:44

Dardania.de kam ndegju se eshte forum i mire.

Femiu?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3842
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Sat 20 Dec 2008 - 22:52

Femiu eshte pasuria ma e madh qe mund ta ben nje femer dhe ata jane e ardhmja jone.Gruja

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Grejzi

avatar

Numri i postimeve : 42
Location : Prishtinë
Reputation : 0
Points : 3671
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Sun 21 Dec 2008 - 19:54

SyArta shkruajti:
Femiu eshte pasuria ma e madh qe mund ta ben nje femer dhe ata jane e ardhmja jone.Gruja

Gruja eshte shperfaqje e sensit per humor qe e ka Zoti. Laughing

Bicikleta ... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3842
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Mon 22 Dec 2008 - 16:52

Bicikleta egziston dy lloj nje mashkullore e nje femrore
APO Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
LOLO

avatar

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3671
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Mon 22 Dec 2008 - 21:54

po po njo me shal e njo pa shal, dmth njo me dry e tjetra pa dry Laughing

Bukurija?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3842
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Tue 30 Dec 2008 - 3:01

Bukurija herdo ka mundsi te zhduket....
Nata

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3724
Registration date : 01/12/2008

MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   Tue 30 Dec 2008 - 16:54

Nata thojn nuk ka ispat......


Dashuria

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Formoni një fjali me fjalën...?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Formoni një fjali me fjalën...?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Chat-Chati-
Kërce tek: