PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu?????

Shko poshtë 
AutoriMesazh
gjini

gjini

Numri i postimeve : 33
Age : 52
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 05/12/2008

Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu????? Empty
MesazhTitulli: Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu?????   Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu????? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 14:32

Ja pra erdha edhe ketu, se kam ndegjue qe ketu eshte ma mire se kudo tjeter.
Te gjithve juve ju pershendes dhe skom nevoj te them shum here por nje dua me ju than te gjithve ketu:

J-U D U A S H U M............M
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3836
Registration date : 01/12/2008

Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu????? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu?????   Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu????? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 15:53

edhe une ty haha mire se ke ardhe gjini pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu????? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu?????   Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu????? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 23:13

Mire se erdhe gjini kalo mire ne mesin tone....

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Jana

Jana

Numri i postimeve : 20
Location : Gjakovë
Reputation : 0
Points : 3827
Registration date : 02/12/2008

Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu????? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu?????   Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu????? Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 19:05

Pershendetje per TY...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gjini

gjini

Numri i postimeve : 33
Age : 52
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 05/12/2008

Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu????? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu?????   Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu????? Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 15:51

Jana shkruajti:
Pershendetje per TY...
Per Sy arten dhe per kete bukuroshen tjeter Sy zjarrten nje pershnetje nga oda ime ketu dhe ju them se keni nje respekt te duhur tek une. e ty blero te them se je shum i mire dhe te pershendes sinqerisht por nje gje mos gabo me e marr qysh e kom than une ate ma nalt se nuk jam asish jo por ju dua kam deshte te tham si miqe dhe si mikesha qe ju kam ketu!!!!
Valla mundet dikush me e keqkuptue e pastaj vaj halli me marr emalia nga gjinia e njejt .!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3839
Registration date : 02/12/2008

Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu????? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu?????   Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu????? Icon_minitimeThu 23 Apr 2009 - 20:01

Gjini,Jana - ju pershendes shume. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu????? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu?????   Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu????? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush ka than qe nuk mundem me hy ketu?????
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: