PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cili stili ju pelqen ma shume ?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 15:16

Shtegtari a kish bo mu kon dy femra? Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 15:17

Shtegtari shkruajti:
LOLO shkruajti:
SyArta ja sa per tresh e kisha mor ni femer, se jo mashkull, se kuku spo du mu qky Laughing

E kam nje gjyshe moti i ka vdek burri , nese mendoni me bo treshe mu paraqit , bile bo sevap , qe keshtu boll ne gjynah po hini geekhahahhahahahhahahahahahahahhahahahahahhaha


ps: Lolo paske mundsi me ja realizu fantasmin e burrit time ahahhaha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 15:20

Jo ket fantrazi e ka edhe ai i jemi Laughing se ndrroj mashkullin, a femer tjeter ka shanc me ardh Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 15:23

LOLO shkruajti:
Jo ket fantrazi e ka edhe ai i jemi Laughing se ndrroj mashkullin, a femer tjeter ka shanc me ardh Laughing
hahahahahahaha ani ishallah e realizon deshiren Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Shtegtari

Shtegtari

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3827
Registration date : 02/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 15:24

LOLO shkruajti:
Shtegtari a kish bo mu kon dy femra? Laughing

jo qe si kam dy pare dure, as dy pare buze, e as dy tutna hatrohni ne njana tjetren masandej ... lol! lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 15:25

Jo ma mire po rri kshtu se po ma mer tjetra Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shtegtari

Shtegtari

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3827
Registration date : 02/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 15:33

LOLO shkruajti:
Jo ma mire po rri kshtu se po ma mer tjetra Laughing


bjeri vetit mas , mos hi laknave qe del gjagji laknur me pushk ne krah jocolor jocolor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xekrri

xekrri

Numri i postimeve : 96
Age : 48
Location : tu Kosoves
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 05/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 17:09

qysh met puna e stilave,a po jau kana ma shume me stila a pa stila sikur une kotrum hesapi Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 20:53

xekrri shkruajti:
qysh met puna e stilave,a po jau kana ma shume me stila a pa stila sikur une kotrum hesapi Razz
qysh qenka ky kotrum ?

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 21:31

Kotrum - mos po i bjen pa gjeometri !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gjini

gjini

Numri i postimeve : 33
Age : 52
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 05/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 23:42

SyArta shkruajti:
Shtegtari shkruajti:
LOLO shkruajti:
SyArta ja sa per tresh e kisha mor ni femer, se jo mashkull, se kuku spo du mu qky Laughing

E kam nje gjyshe moti i ka vdek burri , nese mendoni me bo treshe mu paraqit , bile bo sevap , qe keshtu boll ne gjynah po hini geekhahahhahahahhahahahahahahahhahahahahahhaha


ps: Lolo paske mundsi me ja realizu fantasmin e burrit time ahahhaha

SY Arta a qat marak e ka burri yt a???
po mos e le keq per ate pune aq te vogel se ai qe lyp dy smundet nje me e knaq e don me tregue qe eshte i zoti per tri !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 23:52

gjini shkruajti:


SY Arta a qat marak e ka burri yt a???
po mos e le keq per ate pune aq te vogel se ai qe lyp dy smundet nje me e knaq e don me tregue qe eshte i zoti per tri !!!ahahahahaha po thu ah mu ma merr mendja qe arrit sukses te mire veq shyqyr qe eshte fantazem dhe nuk ndodh kurre, ishallah ahahahaha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 0:13

Pse qfar te keqe ka hahahaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shtegtari

Shtegtari

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3827
Registration date : 02/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 1:19

shume nice e ki stylin , gjysa clubit po ta sillin

Kjo kenge shkon per te gjithe entuziastit dhe adhuruesit e akrobatikes dhe kamasutres ne seks
Laughing Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=PSQnvANOlwk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 8:39

Shtegtari alltis nuk ju tutna, ndalt del skom cka boj Laughing

Pash familjen cka ki qit qaty , sen nuk pash naj far akrobatike interesante?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gjini

gjini

Numri i postimeve : 33
Age : 52
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 05/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 11:23

SyArta shkruajti:
gjini shkruajti:


SY Arta a qat marak e ka burri yt a???
po mos e le keq per ate pune aq te vogel se ai qe lyp dy smundet nje me e knaq e don me tregue qe eshte i zoti per tri !!!ahahahahaha po thu ah mu ma merr mendja qe arrit sukses te mire veq shyqyr qe eshte fantazem dhe nuk ndodh kurre, ishallah ahahahaha

Me ke shty ne mendime tash, pasi qenke e sigurt qe nuk do bahet kurr realitet!!!!!
dyshoj se, nese anderra e tij eshte me e provue me DY, nuk besoj qe do e len ate vetem me anderra, po ka me ja arrit me e provue.
Po ti bonja qejfin se nuk bahet nami e mos te shef anderra djali!!! tan jeten!!!


Edituar për herë të fundit nga gjini në Fri 12 Dec 2008 - 11:43, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 11:26

ahaahhahahahaha cdo send ka kufi Laughing Laughing Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Shtegtari

Shtegtari

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3827
Registration date : 02/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 15:50

LOLO shkruajti:
Shtegtari alltis nuk ju tutna, ndalt del skom cka boj Laughing

Pash familjen cka ki qit qaty , sen nuk pash naj far akrobatike interesante?


e di qe burrnesh . Femnat tona jane sokolesha, qe s'ju trembet syri kur ju del uki perpara, por buzqeshin Laughing Laughing

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Luis_royo_p2_caress_jpg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 04/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 17:08

ku mas ngushti dhe zori''
Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 7JuNktENYq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shtegtari

Shtegtari

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3827
Registration date : 02/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 17:20

Eraa. shkruajti:
ku mas ngushti dhe zori''
Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 7JuNktENYq

Era qysh po t'pelqejka edhe ty krejt stili jem

Edhe mu qiky stil me pelqen shume , bilem ky eshte stili jem i parapreferun para te gjithave, kjo eshte lidere e te gjithave queen queen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3952
Registration date : 07/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 18:05

Shtegtari shkruajti:
Eraa. shkruajti:
ku mas ngushti dhe zori''
Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 7JuNktENYq

Era qysh po t'pelqejka edhe ty krejt stili jem

Edhe mu qiky stil me pelqen shume , bilem ky eshte stili jem i parapreferun para te gjithave, kjo eshte lidere e te gjithave queen queen


Shtegtari jo ky balit poja jep ndihmen e par posht ky te koka specjalist haahahahaahahahahahaahahahahahahahhaah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3839
Registration date : 02/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 2:52

Eraa. shkruajti:
ku mas ngushti dhe zori''
Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 7JuNktENYq

A ka mjaft Laughing kerozine Laughing ??????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 22:50

Stegtari kend e ke paramenduar ne ate foto? Mua me ty sebashku a? Laughing lol!
Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Washcloth_kamasutra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shtegtari

Shtegtari

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3827
Registration date : 02/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeTue 16 Dec 2008 - 13:53

LOLO shkruajti:
Stegtari kend e ke paramenduar ne ate foto? Mua me ty sebashku a? Laughing lol!
Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Washcloth_kamasutra

tutna merr ndezje me t'paren ashtu me mu , apoo po gaboj, mundesh ti Suspect Suspect Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitimeFri 19 Dec 2008 - 14:16

Shtegtari mo bre dades, mos um shtin n'belah ne pleqni ahahhahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili stili ju pelqen ma shume ?   Cili stili ju pelqen ma shume ? - Faqe 4 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cili stili ju pelqen ma shume ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Pa censurë :: Pa cenzurë-
Kërce tek: