PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje per te gjithe antart te Forumit

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 17:15

Te gjithe antarve te Forumit i uroj nje dite te kendsheme dhe ju pershendes zemersisht...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 12:48

SyArta edhe une i bashkangjitem mesazhit tend dhe i pershendes te gjith antaret. cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3833
Registration date : 02/12/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 0:04

Mirë se ju gjeta. Po a jeni a si jeni?

Përshëndetje për të gjithë


Xuki Basketball
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 0:13

Xuki shkruajti:
Mirë se ju gjeta. Po a jeni a si jeni?

Përshëndetje për të gjithë


Xuki Basketball
Mire se erdhe mire jemi e ti si je?

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 9:52

Pershendetje per te gjithe antaret qe jan online dhe offline.... lol! lol! lol!

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Shtegtari

Shtegtari

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3827
Registration date : 02/12/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 16:03

pershendetje, pershendetje te gjitheve

Mire se ju gjej afro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fjala

Fjala

Numri i postimeve : 117
Reputation : 0
Points : 3866
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 18:49

Pershendetje me pak fjale edhe nga unë . Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3882
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 19:17

Fjala shkruajti:
Pershendetje me pak fjale edhe nga unë . Smile

Mire se erdhe ne mesin tone

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Fjala

Fjala

Numri i postimeve : 117
Reputation : 0
Points : 3866
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 20:09

Giovanni shkruajti:
Fjala shkruajti:
Pershendetje me pak fjale edhe nga unë . Smile

Mire se erdhe ne mesin tone

Mirë se te gjeta në mesin tonë ! Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3839
Registration date : 02/12/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 21:10

Pershendetje per te gjithe dhe nga une.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gazi

gazi

Numri i postimeve : 32
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 22:23

Pershendetje per te gjith ne kete forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Engjellusha

Engjellusha

Numri i postimeve : 81
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 22:26

gazi shkruajti:
Pershendetje per te gjith ne kete forum

Flm Pershendetj dhe per ty Gaz Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gazi

gazi

Numri i postimeve : 32
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 22:34

Engjellusha shkruajti:
gazi shkruajti:
Pershendetje per te gjith ne kete forum

Flm Pershendetj dhe per ty Gaz Very Happy
oooooo shum flm Engjullusha,pershjendetje si po kalon?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Engjellusha

Engjellusha

Numri i postimeve : 81
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 22:35

gazi shkruajti:

oooooo shum flm Engjullusha,pershjendetje si po kalon?


Flm gaz , mir mir , besoj se dhe ti kalon mir ... flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gazi

gazi

Numri i postimeve : 32
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 22:41

Engjellusha shkruajti:
Flm gaz , mir mir , besoj se dhe ti kalon mir ... flower
mire edhe une flm, flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Oenea

Oenea

Numri i postimeve : 47
Location : Buzë detit...!!
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 04/12/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:41

Pershendetje per keta me siper,por edhe per te gjithe tjeret !!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3833
Registration date : 02/12/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:41

Edhe unë po e shfrytzoj këtë temë për ti përshëndetë të gjithë anëtarët e këti forumi.

Kaloni mirë


Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

Romansa

Numri i postimeve : 93
Location : her ketu e her atje
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 04/12/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:47

Nje pershendetje per gjith anateret e ketij forumi!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KrapiNumri i postimeve : 46
Reputation : 0
Points : 3830
Registration date : 04/12/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:53

Pershendetje per gjithe juve anetar te Forumit 17Shkurti.
Mire se ju gjej.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 0:45

Krapi shkruajti:
Pershendetje per gjithe juve anetar te Forumit 17Shkurti.
Mire se ju gjej.
apapapapa cfar nick ahahahahah si i njofshem po me dukesh bre Laughing

Te pershendes dhe kalo sa ma bukur...

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
princesaNumri i postimeve : 7
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 0:57

Mashalla po shum qenket ber hahahahahaahahah.

Nje pershendetje per krejt bounce bounce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 10:43

princesa shkruajti:
Mashalla po shum qenket ber hahahahahaahahah.

Nje pershendetje per krejt bounce bounce
Qeshtu e kemi ne Shqiptart veq po shtomi Laughing Shume te vyshem jemi ne kete lami ahahahha


Pershendetje edhe ty...

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3867
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 12:01

Tegjithe po i shneti e ma se shumti ..kan more????? Forumin 17 Shkurti valla!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DaRdI

DaRdI

Numri i postimeve : 18
Reputation : 0
Points : 3822
Registration date : 07/12/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 18:49

Pershendejte per te gjithe juve ne kete forum ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 04/12/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 10:21

Pershendes syrata me fat Kurban Bajrami
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje per te gjithe antart te Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: