PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 23:43

Kush ju solli titulli apo pa cencura ahahahha Laughing Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 4:53

Nime kur te ka ra uqkuri ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 6:09

Liqeni shkruajti:
Nime kur te ka ra uqkuri ?
Kur i kam desh dimijat Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 11:46

Allahile ktu mos hajdi pa to se bahum hore !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 15:17

KERRNAMJA shkruajti:
Allahile ktu mos hajdi pa to se bahum hore !!!

Kerrname, kur t pashe sefte te uqkuri, thashe mos o ardh Kerrnamja me e hjek uqkurin afro afro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 18:10

Jo more se po tutna mes pe hjek kush rrypin e tani ece e gjinja qaren!???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 18:37

KERRNAMJA shkruajti:
Jo more se po tutna mes pe hjek kush rrypin e tani ece e gjinja qaren!???

qyqy, ku me marr me hjek se qarja gjinet sahora lol! elephant
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 18:42

eeeee me takat qiko!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xekrri

xekrri

Numri i postimeve : 96
Age : 48
Location : tu Kosoves
Reputation : 0
Points : 3819
Registration date : 05/12/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 12:19

veq fjale aaaa?
po me duket gjysma e qityne paskan probleme hahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 16:57

Uqkurin e trenerkave me e tregue çfar e kam a !! ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Grejzi

Grejzi

Numri i postimeve : 42
Location : Prishtinë
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 22:53

lovely shkruajti:
KERRNAMJA shkruajti:
Jo more se po tutna mes pe hjek kush rrypin e tani ece e gjinja qaren!???

qyqy, ku me marr me hjek se qarja gjinet sahora lol! elephant

lovely... A mos ke ndoj problem a? Pse nuk po e qel nje konkurs ? Very Happy Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Grejzi

Grejzi

Numri i postimeve : 42
Location : Prishtinë
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 22:54

SyArta shkruajti:
Liqeni shkruajti:
Nime kur te ka ra uqkuri ?
Kur i kam desh dimijat Laughing

SyArta... hejjj...kur po vjen me i marre qato dimija qe i ke harru allahile Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 9:57

Me shtyri grejzi se jo uqkuri, sepse gjithnji shkruan dicka per te qeshe Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Grejzi

Grejzi

Numri i postimeve : 42
Location : Prishtinë
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 20:11

LOLO shkruajti:
Me shtyri grejzi se jo uqkuri, sepse gjithnji shkruan dicka per te qeshe Laughing

Hejjj... lej foret...sepse ti e din qe ku hin Grejzi, zgjidhet ushkuri Very Happy Razz Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 20:14

Grejzi shkruajti:


SyArta... hejjj...kur po vjen me i marre qato dimija qe i ke harru allahile Razz
A je sigurt se isha tek ti se une nuk veshi dimija Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Grejzi

Grejzi

Numri i postimeve : 42
Location : Prishtinë
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 20:16

SyArta shkruajti:
Grejzi shkruajti:


SyArta... hejjj...kur po vjen me i marre qato dimija qe i ke harru allahile Razz
A je sigurt se isha tek ti se une nuk veshi dimija Laughing

Po moj... sepse edhe nese si ki dimijat, une ti veshi per formalitet edhe ti deshi prap...
A mos po dyshon ne vetveten a? Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 20:19

jo spo dyshoj aspak por mos kam ardhe jerem se tybe spo me kujtohesh hiq Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Grejzi

Grejzi

Numri i postimeve : 42
Location : Prishtinë
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeSun 21 Dec 2008 - 20:29

SyArta shkruajti:
jo spo dyshoj aspak por mos kam ardhe jerem se tybe spo me kujtohesh hiq Laughing
No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 9:31

Grejzi sa um erdh marre kur e pash veten pa dimija at dit, avv kuq u bona all Laughing ahhahahhahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 16:13

LOLO shkruajti:
Grejzi sa um erdh marre kur e pash veten pa dimija at dit, avv kuq u bona all Laughing ahhahahhahaha
Tu kujtu djali se isha une Laughing E qysh ndodhi ti mi harru dimijat Very Happy

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 17:11

SyArta ups te une tekoka kon pra shtegtari ahahhahahahahhahhahahhahahhah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shtegtari

Shtegtari

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3822
Registration date : 02/12/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 19:53

LOLO shkruajti:
SyArta ups te une tekoka kon pra shtegtari ahahhahahahahhahhahahhahahhah


S'ma merr mendja . Kete ndoshta s'do kishte si ta kuptonte Syarta. Por, ti , ti me siguri qe njo nje jave ishe zgju tu kendu cat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeMon 22 Dec 2008 - 21:34

Shtegtari qata qe po te shoh ne enderra gjithni tu kesh po rri Laughing se per kshtu garant se skom shanc tek ti, se ti shume i mire, e une katastrof qik jom, e trash, plak, e gerrbavt Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeThu 1 Jan 2009 - 23:51

LOLO shkruajti:
Shtegtari qata qe po te shoh ne enderra gjithni tu kesh po rri Laughing se per kshtu garant se skom shanc tek ti, se ti shume i mire, e une katastrof qik jom, e trash, plak, e gerrbavt Laughing
Mos ja gerdit djalit ahaahhaha

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitimeFri 2 Jan 2009 - 18:02

SyArta qysh mos mi ja gerrdit kti, qe ja paskan rrit morrat femrat Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Empty
MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Pa censurë :: Pa cenzurë-
Kërce tek: