PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Emine

avatar

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 3661
Registration date : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Thu 8 Jan 2009 - 1:08

une hina se mkeni prek ka ushkuri,thash te kqyri kush a ka asishne me kon qetu:P,,hajte se veq rren koka,,,t'fala tanve lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
xekrri

avatar

Numri i postimeve : 96
Age : 48
Location : tu Kosoves
Reputation : 0
Points : 3694
Registration date : 05/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!   Mon 12 Jan 2009 - 15:25

eminjooo uqkurin e ke harru pram te une a po vjen me mar a te vjerri n'moll Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kush ka guxim me hy qetu.... dhe me tregu najsen pa Uqkur!
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Pa censurë :: Pa cenzurë-
Kërce tek: