PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 23:54

Me knaqsi te veqant e ndertova qet ode per ty Xuki, shoku im ma i ngusht i jetes Virtuale.

Te pershendes shume.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 1:47

Oj shoqja ime më e ngushtë e jetës virtuale të falemnderit shuuumë për ndërtimin e ksaj ode.

Të përshëndes përzemërsisht duke të uruar çdo të mirë në jetë.

Me shumë respekt....

..për TY:

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Ros024


Ciaoooo

Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 2:33

a bon edhe une nejhere me hy qitu te oda e Xukit Laughing Laughing

Xuk, Pershendetje t mdhaja lol! flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 3:03

lovely shkruajti:
a bon edhe une nejhere me hy qitu te oda e Xukit Laughing Laughing

Xuk, Pershendetje t mdhaja lol! flowerOooo qysh nuk bon mooorii.....flm shuumë!

ani paske ardhë me përshëndetje të mdhaja Very Happy, sa po gëzohem Smile

Edhe unë të përshëndes shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuumë Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3823
Registration date : 04/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 10:24

Pershendes Xuli me fat Kurban Bajrami
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 23:37

Eraa. shkruajti:
Pershendes Xuli me fat Kurban Bajrami


Falemnderit shumë Eraa......me fat kurban bajrami edhe ty dhe gjithë të mirat për në të ardhmën.


Përshëndetje


Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3820
Registration date : 10/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 21:59

Erdha ketu me ta lan nje pershendetje:
kalofsh me se bukuri kudo qe te jesh.

Udhtari_1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 22:46

udhtari_1 shkruajti:
Erdha ketu me ta lan nje pershendetje:
kalofsh me se bukuri kudo qe te jesh.

Udhtari_1

Përshëndetje Udhtari


Falemnderit shumë.....gjithëashtu edhe ti kalo sa më bukurë.

Tfala

Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KERRNAMJA

KERRNAMJA

Numri i postimeve : 177
Reputation : 4
Points : 3862
Registration date : 01/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 22:57

Hala nuk e pasn pershnete qitfar djali !
Nashta nuk jam korite veq ni mire mrama po ta la qitu!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 23:15

KERRNAMJA shkruajti:
Hala nuk e pasn pershnete qitfar djali !
Nashta nuk jam korite veq ni mire mrama po ta la qitu!


Nuk jam djalë por burrë qy! Rolling Eyes hihi


falemnderit shumë për përshëndetje......të përshëndes edhe unë ty Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 23:20

erdha edhe une qitu se veq granim te koka mush ...

te pershendes xuki, edin ti haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 23:22

blero shkruajti:
erdha edhe une qitu se veq granim te koka mush ...

te pershendes xuki, edin ti haha


Qka di? që je ma i madhë se unë aa? Very Happy


Përshëndetje Blero


PS: Mos i ngucë gratë Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeMon 15 Dec 2008 - 13:16

Pershndetje Xuki kalo mir kudo si je

Fjolla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeTue 16 Dec 2008 - 23:56

Fjolla shkruajti:
Pershndetje Xuki kalo mir kudo si je

Fjolla

Falemnderit shumë fjolla

Të përshëndes edhe unë ty dhe të uroi gjithë të mirat

tfala


Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:14

Hyra rend me rend me pershendet, ja erdhi rradhi edhe tek ti Laughing

Te pershendes shume me shpres qe je mire.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 23:06

SyArta shkruajti:
Hyra rend me rend me pershendet, ja erdhi rradhi edhe tek ti Laughing

Te pershendes shume me shpres qe je mire.


Falemnderit shumë bukuroshe.............edhe unë të përshëndes me shpresë që je shëndosh e mirë! Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 16:36

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! New-year-animated-fireworks6

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeSun 26 Apr 2009 - 16:46

Përshëndetje

Shpresoj që të gjithë jeni shëndosh e mirë.

Kaloni mirë e mos u halitni palidhje.


Ciaooooo

Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
halla e madheNumri i postimeve : 13
Reputation : 0
Points : 3690
Registration date : 28/04/2009

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeWed 3 Jun 2009 - 20:40

xuki_edhe ty nje selam prej halles lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeWed 10 Jun 2009 - 10:12

halla e madhe shkruajti:
xuki_edhe ty nje selam prej halles lol!
Edhe nje nga un se u beren disa muj qe se kam taku, e ka lshu toka si duket apo ska mo kompjuter ahahha

Gjithe te mirat ty dhe tere familjes tende. Po e perfundoj selamin me ne puthje ma shishem Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeThu 11 Jun 2009 - 22:56

Përshëndetje Halla e madhe dhe Syarta

Flm që ju ka ra ndërmend që jam gjallë. Very Happy


U lexofshmi dhe u pafshim për së miri

Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fata

Fata

Numri i postimeve : 7
Reputation : 0
Points : 3139
Registration date : 23/10/2010

Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitimeMon 25 Oct 2010 - 12:59

Urime urimee urimeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!   Qetu hyn te Oda e Xukit !!!! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qetu hyn te Oda e Xukit !!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: