PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Per vendasen time Romansen !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3834
Registration date : 01/12/2008

Per vendasen time Romansen ! Empty
MesazhTitulli: Per vendasen time Romansen !   Per vendasen time Romansen ! Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 23:59

E gezofsh ket Ode te re dhe ishalla prit e percjell musafir pa nderprer ...


Per vendasen time Romansen ! 2ad6bde88e52e4d02ebd1e0190662535_web
Luana cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

Romansa

Numri i postimeve : 93
Location : her ketu e her atje
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 04/12/2008

Per vendasen time Romansen ! Empty
MesazhTitulli: Re: Per vendasen time Romansen !   Per vendasen time Romansen ! Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 0:03

OOO shume faliminderit moter...gjithashtu te pershendes duke te deshiruar gjith te mirat!Per vendasen time Romansen ! Tl-thank_you_cards
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
gjini

gjini

Numri i postimeve : 33
Age : 52
Reputation : 0
Points : 3825
Registration date : 05/12/2008

Per vendasen time Romansen ! Empty
MesazhTitulli: Re: Per vendasen time Romansen !   Per vendasen time Romansen ! Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 15:47

Romansa shkruajti:
OOO shume faliminderit moter...gjithashtu te pershendes duke te deshiruar gjith te mirat!Per vendasen time Romansen ! Tl-thank_you_cards

Romansa, desha ketu me te pershendet dhe me duket se ke ti nje ditlindje ne kete muaj dhe me duket se pikerisht sot e ke!!!!
pra nga zemra te uroj dhe i bofsh 101 vjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
udhtari_1Numri i postimeve : 71
Reputation : 6
Points : 3825
Registration date : 10/12/2008

Per vendasen time Romansen ! Empty
MesazhTitulli: Re: Per vendasen time Romansen !   Per vendasen time Romansen ! Icon_minitimeWed 10 Dec 2008 - 21:56

Erdha ketu me ta lan nje pershendetje:
Kalofsh me se bukuri kudo qe te jesh.

udhtari_1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Per vendasen time Romansen ! Empty
MesazhTitulli: Re: Per vendasen time Romansen !   Per vendasen time Romansen ! Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:18

Romansa prano nje pershendetje dhe cdeo te mire.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3997
Registration date : 30/11/2008

Per vendasen time Romansen ! Empty
MesazhTitulli: Re: Per vendasen time Romansen !   Per vendasen time Romansen ! Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:35

Nje pershendetje per vendasen time - me shprese do te kaloje te marre kete perhendetje !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Per vendasen time Romansen ! Empty
MesazhTitulli: Re: Per vendasen time Romansen !   Per vendasen time Romansen ! Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 16:38

Per vendasen time Romansen ! New-year-animated-fireworks6

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Sponsored content
Per vendasen time Romansen ! Empty
MesazhTitulli: Re: Per vendasen time Romansen !   Per vendasen time Romansen ! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Per vendasen time Romansen !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: