PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje per Ardianin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Ardianin Empty
MesazhTitulli: Pershendetje per Ardianin   Pershendetje per Ardianin Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 0:20

Ardi te pershendes shume dhe e bejsh me shnet kete ode Laughing


ja pak arom Laughing Pershendetje per Ardianin Pmarrakech

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Ardiani

Ardiani

Numri i postimeve : 4
Age : 43
Reputation : 0
Points : 3823
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje per Ardianin Empty
MesazhTitulli: flm shume per oden...   Pershendetje per Ardianin Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 0:50

Syarta flm shume per oden e tash ktu mujme me fole si burrat vetem nese ti boh hyzmet na qet naj kafe a qaj per dashamiret e forumit...se ktu dojme me shtjellu shume tema interesante qe sjon per femna por kane te bejne me femna:)...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Ardianin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Ardianin   Pershendetje per Ardianin Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 1:05

ahahahahaha qka po thu bre Laughing


Tash ehste vakti me tat e jo me pi kafe apo qaj Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per Ardianin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Ardianin   Pershendetje per Ardianin Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 16:39

Pershendetje per Ardianin New-year-animated-fireworks6

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Sponsored content
Pershendetje per Ardianin Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per Ardianin   Pershendetje per Ardianin Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje per Ardianin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: