PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje per te gjithe antart te Forumit

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 4000
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit - Faqe 3 Icon_minitimeTue 28 Apr 2009 - 21:37

Liqeni shkruajti:
Vallahe Sy Alltene nuk po e di bremire, jam kone nje hereme po kam harru ka po i bjen - prit ta marr harten edhe ne busolle mos po e gjeje dale-dale ............. Arrow
hahahhahaah se te msoj une ahahaha dhe te tregoj ku i bjen
Kerrname gjitheashtu edhe une nje tye Very Happy

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
AltiniNumri i postimeve : 3
Reputation : 0
Points : 3685
Registration date : 28/04/2009

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit - Faqe 3 Icon_minitimeTue 28 Apr 2009 - 22:51

Përndryshe m'duhet tu'a pranoj sa i përket Emrit të Forumit. Hëmm, 17 shkurti.
Suksese a !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

turisti

Numri i postimeve : 99
Location : Aty ku nuk besoni.........
Reputation : 0
Points : 3839
Registration date : 02/12/2008

Pershendetje per te gjithe antart te Forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit - Faqe 3 Icon_minitimeThu 7 Oct 2010 - 19:17

[B] [i] Ju pershendes te gjithve, o: D gjumafsha: D, hahahahhahahahahahahahahahahahaha [/ i] [/ b].
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Pershendetje per te gjithe antart te Forumit - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje per te gjithe antart te Forumit   Pershendetje per te gjithe antart te Forumit - Faqe 3 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje per te gjithe antart te Forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: