PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje Per Liqenin...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje Per Liqenin... Empty
MesazhTitulli: Pershendetje Per Liqenin...   Pershendetje Per Liqenin... Icon_minitimeSun 30 Nov 2008 - 19:42

Pershendetje ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje Per Liqenin... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per Liqenin...   Pershendetje Per Liqenin... Icon_minitimeWed 3 Dec 2008 - 9:14

lol! Pershendetje edhe per ty... lol!

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
Fjala

Fjala

Numri i postimeve : 117
Reputation : 0
Points : 3861
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje Per Liqenin... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per Liqenin...   Pershendetje Per Liqenin... Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 20:21

Pershendetje Liqeni ,kalofsh kojshem ksajde .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

Romansa

Numri i postimeve : 93
Location : her ketu e her atje
Reputation : 0
Points : 3820
Registration date : 04/12/2008

Pershendetje Per Liqenin... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per Liqenin...   Pershendetje Per Liqenin... Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 0:46

pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Luana
Moderator
Moderator
Luana

Numri i postimeve : 57
Age : 47
Reputation : 0
Points : 3829
Registration date : 01/12/2008

Pershendetje Per Liqenin... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per Liqenin...   Pershendetje Per Liqenin... Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 23:41

E gezofsh ket Ode te re ...Te pershendes Aga Liqen Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Liqeni

Liqeni

Numri i postimeve : 669
Location : Belgique
Reputation : 0
Points : 3992
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje Per Liqenin... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per Liqenin...   Pershendetje Per Liqenin... Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 23:44

Flm per peshendetjet - Giovanni, Fjal, Romansa, dhe abuqja Launa Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje Per Liqenin... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per Liqenin...   Pershendetje Per Liqenin... Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:16

Liqen te pershendes shume dhe gjithe te mirat te deshiroj.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje Per Liqenin... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per Liqenin...   Pershendetje Per Liqenin... Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 16:39

Pershendetje Per Liqenin... New-year-animated-fireworks6

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Sponsored content
Pershendetje Per Liqenin... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Per Liqenin...   Pershendetje Per Liqenin... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje Per Liqenin...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: