PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Mos ikniii se une jam...GREJZI

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Grejzi

Grejzi

Numri i postimeve : 42
Location : Prishtinë
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

Mos ikniii se une jam...GREJZI Empty
MesazhTitulli: Mos ikniii se une jam...GREJZI   Mos ikniii se une jam...GREJZI Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 1:27

Kurgja jooooo...veq erdha me ju thane qe as ketu s'kam me ju lane rahat Laughing

Shnetje kesaj shpije dhe anetareve te saj cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Mos ikniii se une jam...GREJZI Empty
MesazhTitulli: Re: Mos ikniii se une jam...GREJZI   Mos ikniii se une jam...GREJZI Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 1:41

Grejzi shkruajti:
Kurgja jooooo...veq erdha me ju thane qe as ketu s'kam me ju lane rahat Laughing

Shnetje kesaj shpije dhe anetareve te saj cheers


kuku për neveeee....grejzi paska ardhë e ka me na sakatu tu na picku! Very Happy


Mirë se ke ardhë


Xuki afro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Mos ikniii se une jam...GREJZI Empty
MesazhTitulli: Re: Mos ikniii se une jam...GREJZI   Mos ikniii se une jam...GREJZI Icon_minitimeSat 6 Dec 2008 - 20:32

Grejzi shkruajti:
Kurgja jooooo...veq erdha me ju thane qe as ketu s'kam me ju lane rahat Laughing

Shnetje kesaj shpije dhe anetareve te saj cheers
Mire se ke ardhe doku doku se po ma kona me bo muhabet me ty Laughing


Te pershendes me shpres qe nuk po lodhesh fort ne pune Laughing Laughing Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Mos ikniii se une jam...GREJZI Empty
MesazhTitulli: Re: Mos ikniii se une jam...GREJZI   Mos ikniii se une jam...GREJZI Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 14:09

Hello njeri Smile

Te lutem vetem mos na kafsho Laughing

Te pershendese haver Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Mos ikniii se une jam...GREJZI Empty
MesazhTitulli: Re: Mos ikniii se une jam...GREJZI   Mos ikniii se une jam...GREJZI Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mos ikniii se une jam...GREJZI
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: