PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 T`nxen Sherri si mos me kan :D

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

T`nxen Sherri si mos me kan :D Empty
MesazhTitulli: T`nxen Sherri si mos me kan :D   T`nxen Sherri si mos me kan :D Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 15:27

Sherr, ta nreqi nana ni ode, u munova si per evlad mo..

Hajrin ia pafsh, me rob shume, tu i nrru perdite, qysh kem qef na, n qetren here ta bjen nana ni bakshish se hala s me ka dal sociali Laughing Laughing Laughing

me t mira Smile

ju qert, runu kah t kaperceni ksajde, se pej t mocmiv e kam ni qe kan thane ; mos t nxoft sherriiii bom bom
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Eraa.

Eraa.

Numri i postimeve : 133
Reputation : 0
Points : 3823
Registration date : 04/12/2008

T`nxen Sherri si mos me kan :D Empty
MesazhTitulli: Re: T`nxen Sherri si mos me kan :D   T`nxen Sherri si mos me kan :D Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 10:23

Pershendes sherri me fat Kurban Bajrami nipqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

T`nxen Sherri si mos me kan :D Empty
MesazhTitulli: Re: T`nxen Sherri si mos me kan :D   T`nxen Sherri si mos me kan :D Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 15:31

Sherro erdha met pershndet po kah ke shku sot se nuk qenke ksajde kalo mir

Fjolla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sherri

Sherri

Numri i postimeve : 13
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

T`nxen Sherri si mos me kan :D Empty
MesazhTitulli: Re: T`nxen Sherri si mos me kan :D   T`nxen Sherri si mos me kan :D Icon_minitimeSun 14 Dec 2008 - 15:58

Fjolla shkruajti:
Sherro erdha met pershndet po kah ke shku sot se nuk qenke ksajde kalo mir

Fjolla
Flm-y Fjolla, t'shnes edhe ty shume, bom
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

T`nxen Sherri si mos me kan :D Empty
MesazhTitulli: Re: T`nxen Sherri si mos me kan :D   T`nxen Sherri si mos me kan :D Icon_minitimeThu 18 Dec 2008 - 22:17

Sherr po ta lo nje pershendetje dhe cdo te mire te deshiron SyArta

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Qika^Me^Kule
Moderator
Moderator
Qika^Me^Kule

Numri i postimeve : 59
Location : Afer me Ty....!!!!
Reputation : 1
Points : 3747
Registration date : 20/04/2009

T`nxen Sherri si mos me kan :D Empty
MesazhTitulli: Re: T`nxen Sherri si mos me kan :D   T`nxen Sherri si mos me kan :D Icon_minitimeThu 11 Jun 2009 - 21:35

T`nxen Sherri si mos me kan :D Weekendmu2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
T`nxen Sherri si mos me kan :D Empty
MesazhTitulli: Re: T`nxen Sherri si mos me kan :D   T`nxen Sherri si mos me kan :D Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
T`nxen Sherri si mos me kan :D
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: