PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Hallo mire se ju gjej

Shko poshtë 
AutoriMesazh
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Hallo mire se ju gjej Empty
MesazhTitulli: Hallo mire se ju gjej   Hallo mire se ju gjej Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 3:56

Hallo

Une jame ..... nga fushe kosova e jetoj ne gjermani qe disa vite,jame beqare hihi ( i pamartuar )

ju pershendes te gjithve e shpresoj se ja kalojm sa me mire

p.s me duket se inhaber e ktij forumi qenka femer !!!! se sa lulat qenkan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Hallo mire se ju gjej Empty
MesazhTitulli: Re: Hallo mire se ju gjej   Hallo mire se ju gjej Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 13:03

blero shkruajti:
Hallo

Une jame ..... nga fushe kosova e jetoj ne gjermani qe disa vite,jame beqare hihi ( i pamartuar )

ju pershendes te gjithve e shpresoj se ja kalojm sa me mire

p.s me duket se inhaber e ktij forumi qenka femer !!!! se sa lulat qenkan


Mire se erdhe o beqar... te deshiroj postime te mira ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Hallo mire se ju gjej Empty
MesazhTitulli: Re: Hallo mire se ju gjej   Hallo mire se ju gjej Icon_minitimeMon 1 Dec 2008 - 13:07

blero shkruajti:
Hallo

Une jame ..... nga fushe kosova e jetoj ne gjermani qe disa vite,jame beqare hihi ( i pamartuar )

ju pershendes te gjithve e shpresoj se ja kalojm sa me mire

p.s me duket se inhaber e ktij forumi qenka femer !!!! se sa lulat qenkan
A veq femrat i dojn lulat ah Very Happy


Pershendetje dhe kalo mire ne mesine tone.

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Hallo mire se ju gjej Empty
MesazhTitulli: Re: Hallo mire se ju gjej   Hallo mire se ju gjej Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 1:58

Giovanni shkruajti:
blero shkruajti:
Hallo

Une jame ..... nga fushe kosova e jetoj ne gjermani qe disa vite,jame beqare hihi ( i pamartuar )

ju pershendes te gjithve e shpresoj se ja kalojm sa me mire

p.s me duket se inhaber e ktij forumi qenka femer !!!! se sa lulat qenkan


Mire se erdhe o beqar... te deshiroj postime te mira ...

te falm giovanni,ej aka naj beqaresh ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Hallo mire se ju gjej Empty
MesazhTitulli: Re: Hallo mire se ju gjej   Hallo mire se ju gjej Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 2:00

SyArta shkruajti:
blero shkruajti:
Hallo

Une jame ..... nga fushe kosova e jetoj ne gjermani qe disa vite,jame beqare hihi ( i pamartuar )

ju pershendes te gjithve e shpresoj se ja kalojm sa me mire

p.s me duket se inhaber e ktij forumi qenka femer !!!! se sa lulat qenkan
A veq femrat i dojn lulat ah Very Happy


Pershendetje dhe kalo mire ne mesine tone.


po,ju idoni lulat ene ju dojm juve Laughing


shpresoj se kalojm mire tungiiiiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

Hallo mire se ju gjej Empty
MesazhTitulli: Re: Hallo mire se ju gjej   Hallo mire se ju gjej Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:17

o ti që je ma i madhë se unë, të përshëndes dhe të uroi qaste të këndshme në këtë forumin e ri.


tfala


Xuki afro
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Hallo mire se ju gjej Empty
MesazhTitulli: Re: Hallo mire se ju gjej   Hallo mire se ju gjej Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hallo mire se ju gjej
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: