PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Per kend e kam fjalen....?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Per kend e kam fjalen....? Empty
MesazhTitulli: Per kend e kam fjalen....?   Per kend e kam fjalen....? Icon_minitimeTue 30 Dec 2008 - 16:46

Eshte femer marak e ka SHyreten dhe Mahmutin dhe nuk mund te rrin pran pc pa ndegju Muzik Laughing


Per cilen antare te forumit e kam fjalen ?

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Per kend e kam fjalen....? Empty
MesazhTitulli: Re: Per kend e kam fjalen....?   Per kend e kam fjalen....? Icon_minitimeTue 6 Jan 2009 - 0:31

SyArta shkruajti:
Eshte femer marak e ka SHyreten dhe Mahmutin dhe nuk mund te rrin pran pc pa ndegju Muzik Laughing


Per cilen antare te forumit e kam fjalen ?kerrnamja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Per kend e kam fjalen....? Empty
MesazhTitulli: Re: Per kend e kam fjalen....?   Per kend e kam fjalen....? Icon_minitimeTue 6 Jan 2009 - 0:33

Jo Blero....

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
blero

blero

Numri i postimeve : 123
Reputation : 0
Points : 3831
Registration date : 01/12/2008

Per kend e kam fjalen....? Empty
MesazhTitulli: Re: Per kend e kam fjalen....?   Per kend e kam fjalen....? Icon_minitimeTue 6 Jan 2009 - 0:37

[quote="SyArta"]Jo Blero....[/quote


nashta ste ekoka veq kur isha te ajo ,e lshoj mahmutin e qkrujshim ne forum kapak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bleta

Bleta

Numri i postimeve : 18
Location : Këtu dikun..
Reputation : 0
Points : 3801
Registration date : 23/12/2008

Per kend e kam fjalen....? Empty
MesazhTitulli: Re: Per kend e kam fjalen....?   Per kend e kam fjalen....? Icon_minitimeTue 6 Jan 2009 - 2:17

SyArta shkruajti:
Eshte femer marak e ka SHyreten dhe Mahmutin dhe nuk mund te rrin pran pc pa ndegju Muzik Laughing


Per cilen antare te forumit e kam fjalen ?

Fjolla ... scratch
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Per kend e kam fjalen....? Empty
MesazhTitulli: Re: Per kend e kam fjalen....?   Per kend e kam fjalen....? Icon_minitimeTue 6 Jan 2009 - 22:39

Bleta shkruajti:
SyArta shkruajti:
Eshte femer marak e ka SHyreten dhe Mahmutin dhe nuk mund te rrin pran pc pa ndegju Muzik Laughing


Per cilen antare te forumit e kam fjalen ?

Fjolla ... scratch
Yes.... Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Sponsored content
Per kend e kam fjalen....? Empty
MesazhTitulli: Re: Per kend e kam fjalen....?   Per kend e kam fjalen....? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Per kend e kam fjalen....?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Zona e Argetimit :: Chat-Chati-
Kërce tek: