PortalForumGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Rregullat e Forumit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Rregullat e Forumit

Lexoni para se te postoni.....
11Rregullat e foumit...
Sat 28 Mar 2009 - 21:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi 17 Shkurti Empty
 

Më Pranë Njëri-Tjetrit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Miresevini - Prezantime

Prezantime me njeri tjetrin...
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
40395***SyArta***
Sun 24 Oct 2010 - 11:13
Fata Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Përshëndetje dhe urime

Nje pershendetje per te afermit, shoket/shoqet, Stafin Etj...
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
34400Qetu hyn te Oda e Xu...
Mon 25 Oct 2010 - 12:59
Fata Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

INFORMACIONE nga me te ndryshmet

Ktu mund te Gjeni informacione nga me te ndryshmet persa i perket Kosoves ,Pube.Disko.Restorante.Agjensi_Udhetimesh.etj.etj Sidomos Per te Gjith Emigrantet Jepni infot tuaja per cdo qytet te ndryshem te Kosoves.
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
22Kërkojmë Moderator/e...
Wed 10 Jun 2009 - 10:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Forumi 17 Shkurti Empty
 

Diskutime te ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Dashuria

Mos dashuro çmendurisht se perfitojne nga dashurija jote!!!
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
9201Gjeja me e cmendur q...
Mon 10 May 2010 - 16:19
Roberta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Bisedime Shoqerore/Sociale

Moderatorët: Moderator, S. Moderator
18530Kush do te shkruaje ...
Sun 24 Oct 2010 - 0:07
Fata Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Studentet

Diskutime rreth problemeve te studentave dhe shkolles.
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
00
Forumi 17 Shkurti Empty
 

Zona e Argetimit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Chat-Chati

Tema të ndryshme...........
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
402466Cfarë do të shkruani...
Thu 23 Jan 2014 - 9:33
Fatmirii Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Votime/Sondazhe

Ketu mund te diskutoni rreth aktualitetit shqipetar.Tema te ndryshe sportive, kulturore,politike etj...
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
9161A e pini duhanin?
Sat 23 Oct 2010 - 23:38
Fata Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Humori

Humori te bene qe te jetosh me gjate...
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
591Budallaqet...
Fri 15 Oct 2010 - 19:12
Fjala Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lojra zbavitëse

Humor nga me te ndryshmit...ashtu dhe barsletat me te bukura tuajat ...
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
320Zgjidh... !!!
Wed 22 Jan 2014 - 9:52
Fatmirii Shiko mesazhin e fundit
Forumi 17 Shkurti Empty
 

Art dhe Kulturë

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Kulturë/ Letërsi

Materiale të reja, zbulime dhe ide personale per gjuhësinë, artin, historinë ...Letërsia shqiptare dhe e huaj.
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
573Fjala e shpirtit
Sun 26 Apr 2009 - 20:13
KERRNAMJA Shiko mesazhin e fundit
Forumi 17 Shkurti Empty
 

Politika & Shtypi

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Politika

Diskutime të qeta e konstruktive rreth politikës dhe politikanëve...
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
26Qka mendoni per Qeve...
Thu 23 Apr 2009 - 20:25
pirro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajme Flash

Me te rejat nga vendi dhe bota......
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
11Bota shqiptare
Mon 20 Apr 2009 - 22:04
Liqeni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Arena Ndërkombëtare

Ngjarjet më të reja nga skena politike ndërkombëtare. Analiza, komente, materiale nga shtypi boteror. Ngjarje historike e kulturore ndërkombëtare. Superfuqitë, Aleancat, Luftrat, Traktatet e paqes etj.
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
00
Forumi 17 Shkurti Empty
 

Sporti

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Futboll

Komente mbi kampjonatet e futbollit, skuadrat, lojtarët tuaj të preferuar, rezultate, pjesa e tifozëve.
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
11Lajme nga sporti
Wed 3 Dec 2008 - 15:45
Giovanni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sporte të tjera

Formula 1, boks, volejboll, basketboll, tenis, etj...
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
00
Forumi 17 Shkurti Empty
 

Pa censurë

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Pa cenzurë

Tema te ndryshme, vetem per ju qe keni me shume qe 18+ vjet.
Moderatorët: Moderator, S. Moderator
6216Cili stili ju pelqen...
Thu 7 Oct 2010 - 19:26
turisti Shiko mesazhin e fundit
Forumi 17 Shkurti Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 4870 artikuj
Forumi ka 96 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fatmirii
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 14 më Sat 5 Aug 2017 - 19:58

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Giovanni (38)
Legjenda : [ Administrator ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur