Forumi 17 Shkurti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalForumGalleryKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 erdha qe te mos largohem me...

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
Ardiani

Ardiani


Numri i postimeve : 4
Age : 48
Reputation : 0
Points : 5631
Registration date : 01/12/2008

erdha qe te mos largohem me... Empty
MesazhTitulli: erdha qe te mos largohem me...   erdha qe te mos largohem me... Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 0:27

jam ky qe jam...jetoj ne alemagne me vite te tera...nganjehere me duket se jam ende ne enderr dhe pres te me zgjoj dikush...e te shof se ne realitet jam ne Kosove...motoja ime eshte: Jetoje dhe perjetoje cdo sekonde, sikur te ishte ajo e fundit ne jeten tende(dikush i mencur e ka thene kete diku e une vetem e kam kopjuar)...jam komunikativ dhe me pelqen te komunikoj me njerez sidomos me shqiptaré nga mbare bota...tjeter nuk dije cfare te shkruaj per momentin(po e them si vellezerit tane nga Shqiperia)...kush ka ndonje pyetje me personale apo intime le te me shkruaj...mire se j´u gjeta...shpresoj te bejme biseda dhe shkembime mendimesh...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta


Numri i postimeve : 1086
Age : 42
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 5803
Registration date : 30/11/2008

erdha qe te mos largohem me... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha qe te mos largohem me...   erdha qe te mos largohem me... Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 0:32

Ardiani shkruajti:
jam ky qe jam...jetoj ne alemagne me vite te tera...nganjehere me duket se jam ende ne enderr dhe pres te me zgjoj dikush...e te shof se ne realitet jam ne Kosove...motoja ime eshte: Jetoje dhe perjetoje cdo sekonde, sikur te ishte ajo e fundit ne jeten tende(dikush i mencur e ka thene kete diku e une vetem e kam kopjuar)...jam komunikativ dhe me pelqen te komunikoj me njerez sidomos me shqiptaré nga mbare bota...tjeter nuk dije cfare te shkruaj per momentin(po e them si vellezerit tane nga Shqiperia)...kush ka ndonje pyetje me personale apo intime le te me shkruaj...mire se j´u gjeta...shpresoj te bejme biseda dhe shkembime mendimesh...
Ardi mire se erdheeee apaapappaa cfar prezentime ani djalit po ja kona me kumuniku me shqipet e nga mbar bota ahahahaa


Te pershendes dhe te deshiroj argetime te kendsheme ne mesine tone....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni


Numri i postimeve : 371
Age : 42
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 5685
Registration date : 01/12/2008

erdha qe te mos largohem me... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha qe te mos largohem me...   erdha qe te mos largohem me... Icon_minitimeTue 2 Dec 2008 - 9:48

Mire se erdhe ne mesin tone postime dhe lexime te kendshme te deshiroj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.pavarsia.forumattivo.com
Xuki

Xuki


Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 5636
Registration date : 02/12/2008

erdha qe te mos largohem me... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha qe te mos largohem me...   erdha qe te mos largohem me... Icon_minitimeThu 4 Dec 2008 - 23:38

Ardian mirë se ke ardhë.....të dëshiroi diskutime të këndshme


Xuki Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





erdha qe te mos largohem me... Empty
MesazhTitulli: Re: erdha qe te mos largohem me...   erdha qe te mos largohem me... Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
erdha qe te mos largohem me...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Erdha edhe une.. :)
» Kush do te shkruaje pas teje?
» Erdha edhe une ketu!
» Ndjeva afeksion andaj erdha...
» wooow erdha edhe une me bo poter ....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: