PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Thënie Dashurie...!!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3872
Registration date : 23/04/2009

Thënie Dashurie...!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Thënie Dashurie...!!!   Thënie Dashurie...!!! - Faqe 3 Icon_minitimeMon 8 Jun 2009 - 10:42

Po de se dhit e capi ti muren mendet agagagaggggggggggggggggggg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3947
Registration date : 07/12/2008

Thënie Dashurie...!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Thënie Dashurie...!!!   Thënie Dashurie...!!! - Faqe 3 Icon_minitimeMon 8 Jun 2009 - 10:45

Henrjeta shkruajti:
Po de se dhit e capi ti muren mendet agagagaggggggggggggggggggg


pode dhit jo po capi mi ka hup krejt se nuk pi gjinet ilaq aahgaghghaghaghgh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3872
Registration date : 23/04/2009

Thënie Dashurie...!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Thënie Dashurie...!!!   Thënie Dashurie...!!! - Faqe 3 Icon_minitimeMon 8 Jun 2009 - 10:46

rafet llapjani shkruajti:
Henrjeta shkruajti:
Po de se dhit e capi ti muren mendet agagagaggggggggggggggggggg


pode dhit jo po capi mi ka hup krejt se nuk pi gjinet ilaq aahgaghghaghaghgh

agagagagggggggggg po jepi me cucell.....agagagaggggggggg dhe apo te nigoni dhit e capi...hihihi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3947
Registration date : 07/12/2008

Thënie Dashurie...!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Thënie Dashurie...!!!   Thënie Dashurie...!!! - Faqe 3 Icon_minitimeMon 8 Jun 2009 - 10:48

Henrjeta shkruajti:
rafet llapjani shkruajti:
Henrjeta shkruajti:
Po de se dhit e capi ti muren mendet agagagaggggggggggggggggggg


pode dhit jo po capi mi ka hup krejt se nuk pi gjinet ilaq aahgaghghaghaghgh

agagagagggggggggg po jepi me cucell.....agagagaggggggggg dhe apo te nigoni dhit e capi...hihihi

qyre more sme ka shkue menja me i dhan me cucel mos po msohet keq e sun rrin pa cucell tani aaghahgaghaghaghaghahgahgaghaghaghaghaghaghaaghaghahghgaghaghaghaghagh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Henrjeta

Henrjeta

Numri i postimeve : 188
Age : 35
Reputation : 1
Points : 3872
Registration date : 23/04/2009

Thënie Dashurie...!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Thënie Dashurie...!!!   Thënie Dashurie...!!! - Faqe 3 Icon_minitimeMon 8 Jun 2009 - 10:50

rafet llapjani shkruajti:
Henrjeta shkruajti:
rafet llapjani shkruajti:
Henrjeta shkruajti:
Po de se dhit e capi ti muren mendet agagagaggggggggggggggggggg


pode dhit jo po capi mi ka hup krejt se nuk pi gjinet ilaq aahgaghghaghaghgh

agagagagggggggggg po jepi me cucell.....agagagaggggggggg dhe apo te nigoni dhit e capi...hihihi

qyre more sme ka shkue menja me i dhan me cucel mos po msohet keq e sun rrin pa cucell tani aaghahgaghaghaghaghahgahgaghaghaghaghaghaghaaghaghahghgaghaghaghaghagh

Agagagagggggg po t'mesova po per ty...e mos me vujt me capin.....agagagagaggggggggggg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Thënie Dashurie...!!! - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Thënie Dashurie...!!!   Thënie Dashurie...!!! - Faqe 3 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Thënie Dashurie...!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Diskutime te ndryshme :: Dashuria-
Kërce tek: