PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 SyArta je me e mira

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

SyArta je me e mira - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira - Faqe 2 Icon_minitimeTue 21 Apr 2009 - 9:04

KERRNAMJA shkruajti:
Tybe tan te paskan livdu Sy Dukate viq mos e rrit menen se veq une ta kaloj !Po pej inatit kurrkush nuk um livdoj!
Te shneti shume e me te dush nuk po guxoj se po bi ne bela me kan a po n'a ngjitet naj fjale a!???
hahahhahahah oh i kam thon ja mem livdu ja stupc ahhahah

Kurse dushem sa dush se nuk hyn ne bela me askend ahahhah PERSHENDETJE

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Xuki

Xuki

Numri i postimeve : 103
Reputation : 0
Points : 3828
Registration date : 02/12/2008

SyArta je me e mira - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: SyArta je me e mira   SyArta je me e mira - Faqe 2 Icon_minitimeThu 9 Jul 2009 - 23:12

Përshëndetje të përzemërta për ty më e mira! Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
SyArta je me e mira
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Përshëndetje dhe urime-
Kërce tek: