PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 20:07

Erdha edhe une, nime pak si me zahmet po duke u sjel koder e breg mberrina edhe une ketu. hahahah
Me thrrasin Lumi dhe sherr nuk baj, vetem gjelbrim e freski kah te shkoj.
Vershim bej nganjehere, por si rralle se nuk dua te ju befasoj. hahhaahah
Nuk po livdohem meshume se si i ri ketu po me vjen marre, upssssss??!!
Ju uroj shendet e disponim sa me te kendshem te gjitheve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
lovely

lovely

Numri i postimeve : 130
Age : 109
Location : flying without wings...
Reputation : 3
Points : 3860
Registration date : 05/12/2008

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 21:43

lumi shkruajti:
Erdha edhe une, nime pak si me zahmet po duke u sjel koder e breg mberrina edhe une ketu. hahahah
Me thrrasin Lumi dhe sherr nuk baj, vetem gjelbrim e freski kah te shkoj.
Vershim bej nganjehere, por si rralle se nuk dua te ju befasoj. hahhaahah
Nuk po livdohem meshume se si i ri ketu po me vjen marre, upssssss??!!
Ju uroj shendet e disponim sa me te kendshem te gjitheve.

a je ti qai Lumi qe ke dashte nihere moti me m vershu? Very Happy Very Happy

n kofsh qai, kam me ta thy kryt hahahahahahahahahaha

mire se erdhe Lumi e argtime t kanshme Smile albino
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeSun 7 Dec 2008 - 23:41

Lumi mire se erdhe dhe shpresoj qe sje lume i madhe e mos po na merr me veti Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 10:31

lovely shkruajti:
lumi shkruajti:
Erdha edhe une, nime pak si me zahmet po duke u sjel koder e breg mberrina edhe une ketu. hahahah
Me thrrasin Lumi dhe sherr nuk baj, vetem gjelbrim e freski kah te shkoj.
Vershim bej nganjehere, por si rralle se nuk dua te ju befasoj. hahhaahah
Nuk po livdohem meshume se si i ri ketu po me vjen marre, upssssss??!!
Ju uroj shendet e disponim sa me te kendshem te gjitheve.

a je ti qai Lumi qe ke dashte nihere moti me m vershu? Very Happy Very Happy

n kofsh qai, kam me ta thy kryt hahahahahahahahahaha

mire se erdhe Lumi e argtime t kanshme Smile albino

Hhahhahahahahah jo gabim qenke se une nuk jam ai dhe nuk e kam ndermend me vershime ma se po duhet me e rujt gjelbrimin.
te flm kalofsh edhe ti mire ketu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitimeMon 8 Dec 2008 - 10:32

SyArta shkruajti:
Lumi mire se erdhe dhe shpresoj qe sje lume i madhe e mos po na merr me veti Laughing

Te flm per pershendetjen. Nganjehere jam i madh shume, por zakonishte i qet, hahah
Kalofsh edhe ti sa me bukur ketu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Më Pranë Njëri-Tjetrit :: Miresevini - Prezantime-
Kërce tek: