PortalForumGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 11:05

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 11:12

Se jam si Giovanni Casanuova .... a e din kush eshte haahahahahah

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 11:37

Giovanni shkruajti:
Se jam si Giovanni Casanuova .... a e din kush eshte haahahahahah
Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Giacomocasanova


A bash qeshtu je ah Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
Giovanni
Moderator
Moderator
Giovanni

Numri i postimeve : 371
Age : 37
Location : Ne planetin TOKE
Reputation : 10
Points : 3877
Registration date : 01/12/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeFri 5 Dec 2008 - 11:54

SyArta shkruajti:
Giovanni shkruajti:
Se jam si Giovanni Casanuova .... a e din kush eshte haahahahahah
Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Giacomocasanova


A bash qeshtu je ah Laughing


Mu pa jo veq ............. po e din ti .... lol!

_________________
Më pyete një ditë ç'farë dashuroj më shumë ?
Dhe të thashë jetën time!
Të dolën lot edhe vrapove...
Pa aritur të të them se jeta ime je ti...!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.pavarsia.forumattivo.com
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeTue 9 Dec 2008 - 10:31

Para 10 vitesh hysha ne albachat, desha ta bej Lola keshtu e therrasim mbesen time, kurse njera e kishte ashtu, kshtu qe e bera LOLO tani me ka mbet kjo Nofk, dhe se ndrroj Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shtegtari

Shtegtari

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3822
Registration date : 02/12/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 14:47

Shpirti im rrebelues, i lire, qe nuk duron barrierat cheers bom
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 15:05

Shtegtari po a, ani e gzofsh nofken Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shtegtari

Shtegtari

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3822
Registration date : 02/12/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 15:07

LOLO shkruajti:
Shtegtari po a, ani e gzofsh nofken Smile

Falemnderit LOLO.. E gezofsh edhe ti tandin Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 15:08

Flm qe 10 vjet jom tu e gzu Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shtegtari

Shtegtari

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3822
Registration date : 02/12/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 15:20

LOLO shkruajti:
Flm qe 10 vjet jom tu e gzu Very Happyi gezofsh edhe 10 dekada tjera hanum LOLA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 15:22

Flm se mu qyshtu um shef do dit, e humbi si faksi Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shtegtari

Shtegtari

Numri i postimeve : 50
Reputation : 0
Points : 3822
Registration date : 02/12/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeThu 11 Dec 2008 - 15:27

LOLO shkruajti:
Flm se mu qyshtu um shef do dit, e humbi si faksi Laughing

Faksi moti ka humb te na Rolling Eyes

Tash Arielin ma shume po e perdorim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeFri 12 Dec 2008 - 8:47

jo une jam tani ni mark e panjohur, nuk me perdor gjithkush, vetem ni person Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FjollaNumri i postimeve : 255
Reputation : 0
Points : 3865
Registration date : 14/12/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeTue 16 Dec 2008 - 16:43

Ate dite qe doja te behem antare e keti forumi binte ni bore e leht fjolla fjolla aq shume me plqeu sa te kisha me kend te dal te shetis nuk do te rrija mbrenda ..........

Bukur duket kur floku laget nga fjollat e bores !!!!!!!!!!!
Por edhe si emer me plqen e sidomos kur e ka ndoi vajz e vogel e lazdruar

Fjolla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Grejzi

Grejzi

Numri i postimeve : 42
Location : Prishtinë
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 30/11/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeTue 23 Dec 2008 - 20:58

E cka me thane une? Hajttttt se e merrni vesh henez Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LOLO

LOLO

Numri i postimeve : 267
Reputation : 0
Points : 3824
Registration date : 01/12/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeTue 23 Dec 2008 - 22:05

Grejzi si grejzi mo veq te pickon Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
tomorinaNumri i postimeve : 21
Reputation : 1
Points : 3662
Registration date : 03/06/2009

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeThu 11 Jun 2009 - 23:59

Cuni im quhet Tomor dhe une e zgjata pak !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeFri 12 Jun 2009 - 0:02

tomorina shkruajti:
Cuni im quhet Tomor dhe une e zgjata pak !
Gjithe te mirat e ksaj bote i deshiroj atij dhe tye. Thash mos je qifti i Tomorit per at e ki fut gati si aj Laughing

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
tomorinaNumri i postimeve : 21
Reputation : 1
Points : 3662
Registration date : 03/06/2009

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeFri 12 Jun 2009 - 0:06

SyArta shkruajti:
tomorina shkruajti:
Cuni im quhet Tomor dhe une e zgjata pak !
Gjithe te mirat e ksaj bote i deshiroj atij dhe tye. Thash mos je qifti i Tomorit per at e ki fut gati si aj Laughing

hahahaha, prite ate tash , mund te me beje besa ai cifte menjehere kur te e shehh nikun, nuk pyet ai forte deshte apo jo! Laughing

Te falemnderit per urimet SyArta., gjithe te mirat qofshin dhe me ju dhe familjen tuaj gjithashtu!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArta
S. Moderator
S. Moderator
SyArta

Numri i postimeve : 1086
Age : 37
Location : Shvajcari
Reputation : 5
Points : 3995
Registration date : 30/11/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeFri 12 Jun 2009 - 0:08

tomorina shkruajti:
SyArta shkruajti:
tomorina shkruajti:
Cuni im quhet Tomor dhe une e zgjata pak !
Gjithe te mirat e ksaj bote i deshiroj atij dhe tye. Thash mos je qifti i Tomorit per at e ki fut gati si aj Laughing

hahahaha, prite ate tash , mund te me beje besa ai cifte menjehere kur te e shehh nikun, nuk pyet ai forte deshte apo jo! Laughing

Te falemnderit per urimet SyArta., gjithe te mirat qofshin dhe me ju dhe familjen tuaj gjithashtu!
mire e ki tybe edhe te sillivat cfar krye ka aj ahahahhah Flm shume...

_________________
Ka shume gjera qe i harrojme, por nje dite do te pendohem secili apo secila por do te jete pak vone.Sepse koha ec edhe ne me kohen duhet me ec, se berem at kot te jetojme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://17shkurti.forumactif.org/
rafet llapjani

rafet llapjani

Numri i postimeve : 151
Age : 40
Reputation : 0
Points : 3947
Registration date : 07/12/2008

Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitimeSat 13 Jun 2009 - 16:28

skom arsye se qeshtu edhe live e kom emrin RAFETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT....tyneher skish pas nriklla tjeter emer aghaghaghghaghaghghaghghaghaghaaghaghg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?   Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cilat jane arsye qe keni lon nickun tuaj ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Forumi 17 Shkurti :: Diskutime te ndryshme :: Bisedime Shoqerore/Sociale-
Kërce tek: